Kuidas saada linnas Tallinn asukohta SPK Paintball: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti SPK Paintball jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti SPK Paintball jõudmiseks on:

  • Jussi on 168 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Läänemere Tee on 368 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad SPK Paintball juures?

Need Buss liinid peatuvad SPK Paintball juures: 12, 209, 63, 65.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta SPK Paintball linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti SPK Paintball? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti SPK Paintball pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti SPK Paintball jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile SPK Paintball lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jussi; Läänemere Tee.

Sihtpunkti SPK Paintball jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 209, 63, 65

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast SPK Paintball.

Muudame sihtpunkti SPK Paintball sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

SPK Paintball, Tallinn
Lihtsam saada SPK Paintball kasutades app!