Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada asukohta Tõstamaa: Buss?

Vaata Tõstamaa kaardil

Suunajuhised asukohta Tõstamaa, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tõstamaa lähedusest

Buss peatused Tõstamaa lähedal

Peatuse nimi Vahemaa
Tõstamaa Kool 11 min kõndimist
Nooruse 15 min kõndimist
Tõstamaa 15 min kõndimist

Buss liinid sihtpunkti Tõstamaa

Liini Nimi Suund
64 Kiraste
66 Tõstamaa Kool
62-1 Pärnu Bussijaam
62-2 Virtsu Sadam
65-1 Värati
68 Varbla Kirik
326 Pärnu Bussijaam
65 Pärnu Bussijaam
67 Tõstamaa
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks on:

  • Tõstamaa Kool on 711 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nooruse on 1156 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tõstamaa on 1165 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Tõstamaa juures?

  Need Buss liinid peatuvad Tõstamaa juures: 326, 67.

  Rohkem andmeid

Vaata Tõstamaa kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tõstamaa

Tahad teada, kuidas saada, Eesti sihtpunkti Tõstamaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tõstamaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tõstamaa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tõstamaa Kool; Nooruse; Tõstamaa.

Sihtpunkti Tõstamaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 326, 67

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tõstamaa.

Muudame sihtpunkti Tõstamaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tõstamaa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tõstamaa
Tõstamaa Tõstamaa on alevik Pärnu maakonnas Pärnu linnas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal oli alevik Tõstamaa valla halduskeskus. Alevikus asus endise Tõstamaa rüütlimõisa keskus. Alates 1921. aastast alates tegutseb Tõstamaa mõisa peahoones kool (1953. aastast Tõstamaa Keskkool). Säilinud mõisahooned ja mõisapark on arvatud kultuurimälestisteks. 1674. aastal rajati Tõstamaale puukirik, mis asendati 1763–1768 kivikirikuga. 1972. aastal varises Tõstamaa kiriku torn ja kuigi see on tänaseks taastatud, on kirik endiselt ilma kõrge tornikiivrita. 1977. aastal liideti Tõstamaa alevikuga Araka küla ja osaliselt Lõõba küla.Nõukogude okupatsiooniperioodil asus kohaliku sovhoosi keskus Tõstamaal. Alevikust voolab läbi Tõstamaa jõgi, mis saab alguse põhjapoolsest Ermistu järvest ning suubub lõunapoolse Värati küla territooriumil Tõstamaa lahte. Tõstamaa laululava juures on jõel Tõstamaa paisjärv. Jõe ääres paikneb Tõstamaa kalmistu. Samuti asuvad aleviku piires Tõstamaa mõisa kalmistu ja Toomingamäe-nimeline muinaskalmistu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tõstamaa jõuda - kohast
Lihtsam saada Tõstamaa kasutades app!