Kuidas saada linnas Tõstamaa asukohta Tõstamaa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks on:

  • Tõstamaa on 332 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tõstamaa Kool on 738 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nurmiste on 955 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tõstamaa juures?

Need Buss liinid peatuvad Tõstamaa juures: 326, 67.

Tõstamaa, Tõstamaa, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tõstamaa linnas Tõstamaa

Otsid linnas Tõstamaa, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Tõstamaa? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Tõstamaa.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Tõstamaa lähimate peatuste vahel: Tõstamaa; Tõstamaa Kool; Nurmiste.

Sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 326, 67.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Tõstamaa, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Tõstamaa, Tõstamaa
Tõstamaa, Tõstamaa Tõstamaa on alevik Pärnu maakonnas Pärnu linnas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal oli alevik Tõstamaa valla halduskeskus. Alevikus asus endise Tõstamaa rüütlimõisa keskus. Alates 1921. aastast alates tegutseb Tõstamaa mõisa peahoones kool. Säilinud mõisahooned ja mõisapark on arvatud kultuurimälestisteks. 1674. aastal rajati Tõstamaale puukirik, mis asendati 1763–1768 kivikirikuga. 1972. aastal varises Tõstamaa kiriku torn ja kuigi see on tänaseks taastatud, on kirik endiselt ilma kõrge tornikiivrita. 1977. aastal liideti Tõstamaa alevikuga Araka küla ja osaliselt Lõõba küla.Nõukogude okupatsiooniperioodil asus kohaliku sovhoosi keskus Tõstamaal. Alevikust voolab läbi Tõstamaa jõgi, mis saab alguse põhjapoolsest Ermistu järvest ning suubub lõunapoolse Värati küla territooriumil Värati lahte (tuntud ka kui Tõstamaa lõpp). Tõstamaa laululava juures on jõge kergelt paisutatud ja sinna on sellega moodustatud Tõstamaa paisjärv. Jõe ääres paikneb Tõstamaa kalmistu. Samuti asuvad aleviku piires Tõstamaa mõisa kalmistu ja Toomingamäe-nimeline muinaskalmistu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tõstamaa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Tõstamaa, Tõstamaa läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tõstamaa kasutades app!