Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tõstamaa asukohta Tõstamaa: Buss?

Tõstamaa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Tõstamaa, Tõstamaa, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tõstamaa lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Tõstamaa?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks on:

  • Tõstamaa on 332 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Tõstamaa juures?

  Need Buss liinid peatuvad Tõstamaa juures: 326, 67.

  Rohkem andmeid
Tõstamaa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tõstamaa linnas Tõstamaa

Tahad teada, kuidas saada linnas Tõstamaa, Eesti sihtpunkti Tõstamaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tõstamaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tõstamaa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tõstamaa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tõstamaa.

Sihtpunkti Tõstamaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 326, 67

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tõstamaa.

Muudame sihtpunkti Tõstamaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tõstamaa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tõstamaa, Tõstamaa
Tõstamaa, Tõstamaa Tõstamaa on alevik Pärnu maakonnas Pärnu linnas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal oli alevik Tõstamaa valla halduskeskus. Alevikus asus endise Tõstamaa rüütlimõisa keskus. Alates 1921. aastast alates tegutseb Tõstamaa mõisa peahoones kool. Säilinud mõisahooned ja mõisapark on arvatud kultuurimälestisteks. 1674. aastal rajati Tõstamaale puukirik, mis asendati 1763–1768 kivikirikuga. 1972. aastal varises Tõstamaa kiriku torn ja kuigi see on tänaseks taastatud, on kirik endiselt ilma kõrge tornikiivrita. 1977. aastal liideti Tõstamaa alevikuga Araka küla ja osaliselt Lõõba küla.Nõukogude okupatsiooniperioodil asus kohaliku sovhoosi keskus Tõstamaal. Alevikust voolab läbi Tõstamaa jõgi, mis saab alguse põhjapoolsest Ermistu järvest ning suubub lõunapoolse Värati küla territooriumil Värati lahte (tuntud ka kui Tõstamaa lõpp). Tõstamaa laululava juures on jõge kergelt paisutatud ja sinna on sellega moodustatud Tõstamaa paisjärv. Jõe ääres paikneb Tõstamaa kalmistu. Samuti asuvad aleviku piires Tõstamaa mõisa kalmistu ja Toomingamäe-nimeline muinaskalmistu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tõstamaa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Tõstamaa kasutades app!