Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Helme asukohta Taagepera: Buss?

Taagepera kaart

Suunajuhised asukohta Taagepera, Helme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Taagepera lähedusest

Küsimused & vastused

Taagepera kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Taagepera linnas Helme

Tahad teada, kuidas saada linnas Helme, Eesti sihtpunkti Taagepera? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Taagepera pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Taagepera jõudmiseks.

Sihtpunkti Taagepera jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 178, 20H, 20K, 300

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Taagepera.

Muudame sihtpunkti Taagepera sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Helme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Taagepera, Helme
Lihtsam saada Taagepera kasutades app!