Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Helme asukohta Taagepera: Buss?

Vaata Taagepera, Helme, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Taagepera linnas Helme

Tahad teada, kuidas saada linnas Helme, Eesti sihtpunkti Taagepera? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Taagepera pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Taagepera jõudmiseks.

Sihtpunkti Taagepera jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20H, 293, 300

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Taagepera.

Muudame sihtpunkti Taagepera sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Helme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Taagepera, Helme
Taagepera, Helme Taagepera on küla Valgamaal Tõrva vallas. Küla nimi tuleb Stackelbergide nimest. Aastatel 1991–2017 kuulus küla Helme valda, Eesti omavalitsuste haldusreformi järgselt jääb küla Tõrva valla territooriumile. Külas asub Taagepera järv ning uhke Taagepera mõisakompleks ja selle kalmistu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Taagepera jõuda - kohast

Moovit

1.19M+ arvustust
Lihtsamad juhiseid asukohta Taagepera äpis ...