Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Teletorn: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Teletorn jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Teletorn jõudmiseks on:

  • Teletorn on 44 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnamäe Tee on 739 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Teletorn juures?

  Need Buss liinid peatuvad Teletorn juures: 34A, 49.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Teletorn linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Teletorn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Teletorn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Teletorn jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Teletorn lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Teletorn; Pärnamäe Tee.

Sihtpunkti Teletorn jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 34A, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Teletorn.

Muudame sihtpunkti Teletorn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Teletorn, Tallinn
Lihtsam saada Teletorn kasutades app!