Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vabaduse Väljak: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi
Vabaduse Väljak, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vabaduse Väljak, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vabaduse Väljak lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Vabaduse Väljak?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Rimi Tabasalu, Harku 27 min
Buss - 108108
Asukohast Pirita, Tallinn 34 min
Buss - 1A1A
Buss - 55
Asukohast Pirita Spa Hotell, Tallinn 36 min
Buss - 1A1A
Buss - 55
Asukohast Loo, Jõelähtme 40 min
Buss - 104A104A
Buss - 55
Asukohast Laagri, Tallinn 38 min
Buss - 1818

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmiseks on:

  • Vabaduse Väljak on 189 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vabaduse Väljak juures?

Need Buss liinid peatuvad Vabaduse Väljak juures: 108, 18, 5.

Millised Tramm liinid peatuvad Vabaduse Väljak juures?

Need Tramm liinid peatuvad Vabaduse Väljak juures: 3, 4.

Vabaduse Väljak, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vabaduse Väljak linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vabaduse Väljak? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vabaduse Väljak pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vabaduse Väljak lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vabaduse Väljak.

Sihtpunkti Vabaduse Väljak jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 18, 5 Tramm: 3, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vabaduse Väljak.

Muudame sihtpunkti Vabaduse Väljak sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vabaduse Väljak, Tallinn
Vabaduse Väljak, Tallinn Vabaduse väljak on esindusväljak Tallinnas Kesklinna linnaosas. Ajaloo jooksul on see kandnud ka nimesid Heinaturg, Puu- ja heinaturg, Peetri plats, Vabaduse plats, Võiduväljak ja Võidu väljak. Vabaduse väljak piirneb idas Jaani kiriku ja Pärnu maanteega, läänes Harjumäega, põhjas kunagise kindlustusseltsi EEKS-Maja hoone, Tallinna Kunstihoone, Eesti Kunstnike Liidu maja ja Tallinna Muusikakooli hoonega, lõunas hotell Palace'i, Vene Teatri ja Tallinna Linnavalitsuse hoonega. Vabaduse väljakult algavad: lääne suunas Kaarli puiestee, ida suunas Estonia puiestee ja lõuna suunas Roosikrantsi tänav. Vabaduse väljaku põhjaküljel lõpeb Tallinna vanalinnast tulev Harju tänav. Vabaduse väljaku ääres asuvad: Vabadussõja võidusammas (2007) Tallinna Jaani kirik (1870), Vabaduse väljak 1 Elumaja koos esimesel korrusel asuvate äriruumidega, Vabaduse väljak 2 /Suur-Karja tänav 18 Hotell Palace (1936), Vabaduse väljak 3 Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, Vabaduse väljak 4 Vene Teater (1926) ja restoran Astoria, Vabaduse väljak 5 Eesti Kunstnike Liidu ateljeed ja erakorterid (1953), Kunstihoone galerii, SA Tallinna Kunstihoone Fondi kontor, Vabaduse galerii, Vabaduse väljak 6 Tallinna Linnavalitsuse hoone, Vabaduse väljak 7 Tallinna Kunstihoone (1934), Eesti Kunstnike Liit, Eesti Kaasaegse Kunsti Keskus, Vabaduse väljak 8 Teaduskeskuse AHHAA Tallinna filiaal, Vabaduse väljak 9 Kunagise kindlustusseltsi EEKS-Maja hoone Vabaduse väljak 10 (1936; arhitekt Elmar Lohk). Hoones asusid kohvik Kultas ja korterid; Tallinna Oktoobri rajooni moodustamisel tõsteti elanikud välja ja hoonesse paigutati Oktoobri rajooni täitevkomitee. Vabaduse kell Kaarli puiestee alguses (2003)
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vabaduse Väljak jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Vabaduse Väljak kasutades app!