Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rae asukohta Vaskjala Veehoidla: Buss?

Vaata Vaskjala Veehoidla, Rae, kaardil

Vaskjala Veehoidla kaart

Suunajuhised asukohta Vaskjala Veehoidla, Rae, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vaskjala Veehoidla lähedusest

Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Vaskjala Veehoidla juures?

    Need Buss liinid peatuvad Vaskjala Veehoidla juures: 120A, 132, 135C.

    Rohkem andmeid

Vaata Vaskjala Veehoidla, Rae, kaardil

Vaskjala Veehoidla kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vaskjala Veehoidla linnas Rae

Tahad teada, kuidas saada linnas Rae, Eesti sihtpunkti Vaskjala Veehoidla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vaskjala Veehoidla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vaskjala Veehoidla jõudmiseks.

Sihtpunkti Vaskjala Veehoidla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 120A, 132, 135C

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vaskjala Veehoidla.

Muudame sihtpunkti Vaskjala Veehoidla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rae, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vaskjala Veehoidla, Rae
Vaskjala Veehoidla, Rae Vaskjala veehoidla (ka Vaskjala paisjärv) on veekogu Harjumaal Rae vallas Vaskjala külas. Veehoidla koos hüdrosõlmega valmis 1971. aastal. Paisjärve pindala on 29,9 ha, saartega 31,3 ha. Veehoidla äärde Ussiaugu talu maadele rajati Kalevi spordiklubi paadisadam, mis lõpetas oma tegevuse 1993. aastal. Aastatega oli veehoidla hakanud kinni kasvama ja 1991. aastal alustati veehoidla puhastamist bageriga, mis jõepõhja freesides pumpas kaldale setet. See tulutu ettevõtmine kestis paar aastat ja tegi sellel perioodil Pirita jõe vee läbipaistmatuks ja mudaseks. Ümberkaudsed inimesed tundsid puudust supluskohast ja 1994. aastal esitasid ettevõtlikud külaelanikud vallavalitsusele selle kohta märgukirja. Et ka hüdrosõlm oli amortiseerunud, siis 1996. aastal algas veehoidla renoveerimine, mille tulemusena valmis 1999. aastal uus veehoidla pais hüdrosõlmega ja sealt pool kilomeetrit ülesvoolu ka Vaskjala rand.
Lihtsam saada Vaskjala Veehoidla kasutades app!