Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tartu asukohta Vasula Järv: Buss?

Vaata Vasula Järv, Tartu, kaardil

Suunajuhised asukohta Vasula Järv, Tartu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vasula Järv lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Vasula Järv, Tartu, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vasula Järv linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Vasula Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vasula Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vasula Järv jõudmiseks.

Sihtpunkti Vasula Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 253, 611, 615, 736, 746, 9

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vasula Järv.

Muudame sihtpunkti Vasula Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vasula Järv, Tartu

Moovit

1.19M+ arvustust
Lihtsamad juhiseid asukohta Vasula Järv äpis ...