Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vesse: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

Vaata Vesse, Tallinn kaardil

Vesse kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vesse linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vesse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vesse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vesse jõudmiseks.

Sihtpunkti Vesse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 101, 104B, 12, 160, 171, 54, 55 Raudtee: R31

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vesse.

Muudame sihtpunkti Vesse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vesse, Tallinn
Lihtsam saada Vesse kasutades app!