קו 11א
ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11א של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 11א (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) הוא קו מעגלי בעל 35 תחנות, שיוצא מ ת. מרכזית חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה (35 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הרברט סמואל/שד. רוטשילד
ביאליק/סמסונוב
ביאליק/מיכאל חזני
יצחק בן צבי/אסירי ציון
רש''י/חטיבת הראל
היסמין/הנבל
יצחק בן צבי/הנבל
פיינברג/לוי אשכול
פיינברג/השיטה
בי''ס צפרירים
האלון/ברנדייס
כיכר ברנדיס
ברנדייס/האלון
ברנדייס/ההדר
ההדר/ער אציל
יצחק רבין/פיינברג
שדרות אלכסנדר/יצחק רבין
שדרות אלכסנדר/האדר
הירדן/הזוויתן
משמר הגבול/הירדן
משמר הגבול/יצחק רבין
ביאליק/תרנ''א
בית פיינברג/הגיבורים
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 11א
מתי מתחיל לפעול קו 11א?
קו 11א מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 11א מפסיק לעבוד?
קו 11א מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 11א?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11א (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 11א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 11א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 11א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 11א
קו 11א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:30 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 21:45 | 60 - 180 |
ב׳ | 07:30 - 21:45 | 60 - 180 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 - 21:45 | 60 - 180 |
ה׳ | 07:30 - 21:45 | 60 - 180 |
ו׳ | 07:30 - 14:15 | 75 - 150 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל11א (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11א (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11א
תעריף הנסיעה ב11א (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
11א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 11א היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה.
קו 11א (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11א.
מעקב אחר קו האוטובוס 11א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11א (ת. מרכזית חדרה←ת. מרכזית חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6א - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->דרך סטלה מאריס/הבישוף חג'אר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 87 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 392 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-27באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים