קו 16
מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קניון ג'י/רציפים ומסתיים בקריית החינוך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך (31 תחנות)
מסוף קניון ג'י/רציפים
התמר/התאנה
הגיבורים/השיטה
כיכר הגיבורים
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
האורנים/הרקפת
האורנים/הברושים
האורנים/הצאלים
הצאלים/האורנים
הערבה/הארזים
הערבה\הארזים
הערבה/רותם
הערבה/רותם
הערבה / אשל
הערבה/נופר
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
מרכז מסחרי/שדרות יצחק רבין
התבור/עמק השלום
התבור/יודפת
עמק השלום/הגלבוע
עמק השלום/הצופים
מרכז ביג/יער אודם
חרמון/יער אודם
חרמון/נחל שורק
חרמון/נחל שורק
גן ילדים יקינטון/חרמון
יער אודם/מירון
קרית חינוך/הגיא
קריית החינוך
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:00 | 20 |
ב׳ | 05:30 - 23:00 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 05:30 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 05:30 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ מסוף קניון ג'י/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
16 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 16 היא מסוף קניון ג'י/רציפים והתחנה האחרונה היא קריית החינוך.
קו 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 517 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סח'נין עיריה-סח'נין-11/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תל קציר-תל קציר-10/ לוח זמנים
- 163 - קבר רחל-ירושלים<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים