קו 171
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 171 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 171 (חולון←תל אביב-יפו) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון חולון/תחנת מוצא ומסתיים במסוף אזורי חן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 171 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (39 תחנות)
חניון חולון/תחנת מוצא
חניון אגד/חורשת היובל
פארק אתגרים/משה דיין
אהרונוביץ'/משה דיין
ארבע ארצות/דולפין
הסנהדרין/הסבוראים
התנאים/האמוראים
אילת/התנאים
תיכון טומשין/אילת
אילת/דוד רמז
אילת/יוספטל
אילת/חצרים
אילת/צאלים
דב הוז/המעפילים
דב הוז/גבעתי
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
רדינג/ברודצקי
בית ברודצקי/ברודצקי
ברודצקי/רדינג
קניון רמת אביב/ברודצקי
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/קלצ'קין
רקנאטי/שד' קק''ל
מרכז שוסטר/אבא אחימאיר
אבא אחימאיר/שלמה בן יוסף
שלמה בן יוסף/שד' קק''ל
שד' קק''ל/שלמה בן יוסף
קדושי השואה/צבי פרופס
מסוף אזורי חן
שאלות ותשובות לגבי קו 171
מתי מתחיל לפעול קו 171?
קו 171 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 171 מפסיק לעבוד?
קו 171 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 171?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 171 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 171 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 171 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 171 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 171 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 171
קו 171 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ג׳ | 06:15 - 23:00 | 20 - 45 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ו׳ | 05:00 - 16:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:50 | 30 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל171 (מ חניון חולון/תחנת מוצא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 171 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 171
תעריף הנסיעה ב171 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
171 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 171 היא חניון חולון/תחנת מוצא והתחנה האחרונה היא מסוף אזורי חן.
קו 171 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 171. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 171.
מעקב אחר קו האוטובוס 171 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 171 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 171 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 171 ב-ישראל
171 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים