Liin 406
Põltsamaa - Aidu - Siimusti -Jõgeva
Atko Bussiliinid AS
Atko Bussiliinid AS 406 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
406 buss (Jõgeva) omab 20 peatust väljub peatusest Põltsamaa ja lõpp-peatuseks on Jõgeva.
406 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
17:40. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 406 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Jõgeva (20 peatust)
Põltsamaa
Puhu Rist
Pauastvere
Arukse
Kanavere
Sulustvere
Kaavere
Kaavere Õpilaste
Oe
Aidu
Vägari
Laisaare Tee
Kaave
Kõrgemäe
Siimusti
Keraamika
Eristvere
Uku
Kooli
Jõgeva
406 KKK
Millal alustab 406 buss sõitmist?
Teenused liinil 406 buss algavad 17:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 406 buss sõitmise?
Teenused liinil 406 buss peatuvad 17:40 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 406 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Põltsamaa - Aidu - Siimusti -Jõgeva buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Põltsamaa - Aidu - Siimusti -Jõgeva buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 406 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 406 buss peatus.
406 buss sõiduplaan
406 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 17:40
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 17:40 | Üks väljumine |
T | 17:40 | Üks väljumine |
K | 17:40 | Üks väljumine |
N | 17:40 | Üks väljumine |
R | 17:40 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Atko Bussiliinid AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 406 (alates Põltsamaa), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 406 (Jõgeva) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Atko Bussiliinid AS infot kohe.
406 liin buss hind
Atko Bussiliinid AS 406 (Jõgeva) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Atko Bussiliinid AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Atko Bussiliinid AS ametlikult kodulehelt.
406 (Atko Bussiliinid AS)
Liini 406 buss esimeseks peatuseks on Põltsamaa ja viimaseks on Jõgeva. 406 (Jõgeva) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 406 omab 20 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 40 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Atko Bussiliinid AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 406 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 406 buss jaoks.
Liini 406 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 406 (Jõgeva) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 406 buss või Atko Bussiliinid AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Atko Bussiliinid AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Atko Bussiliinid AS ja iga buss, sealhulgas 406 liini Eesti kohta
Atko Bussiliinid AS linnas Eesti
- 152 - Jõgeva - Siimusti - Puurmani - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 190 - Pala - Kääpa - Voore - Palamuse - Kuremaa - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 67C - Karksi-Nuia - Lilli küla - Karksi-Nuia/ Sõiduplaan
- 59C - Viljandi - Haigla - Võhma - Kõo - Pilistvere/ Sõiduplaan
- 215 - Jõgeva - Laiuse - Sadala - Vaiatu - Rääbise - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 48E - Kõpu - Vanaveski - Viljandi/ Sõiduplaan
- 55B - Viljandi - Tohvri - Kõpu - Seruküla - Iia/ Sõiduplaan
- 503 - Põltsamaa - Esku - Võisiku - Põltsamaa/ Sõiduplaan
- 46D - Suure-Jaani - Olustvere - Tääksi - Viljandi/ Sõiduplaan
- 6 - Männimäe - Paalalinn - Haigla - Paalalinn - Männimäe/ Sõiduplaan
- 248 - Jõgeva - Liivoja - Jõgeva alevik - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 36B - Viljandi - Karula - Auksi - Saarepeedi - Karula - Viljandi/ Sõiduplaan
- 242 - Jõgeva - Vaimastvere - Pedja - Vägeva - Vaimastvere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 225 - Kallaste - Mustvee - Raadna - Mustvee/ Sõiduplaan
- 58F - Suure-Jaani - Võhma - Viljandi/ Sõiduplaan
- 208 - Mustvee - Torma - Sadala - Laiuse - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 188 - Mustvee - Omedu - Kodavere - Pala - Palamuse - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 156 - Jõgeva - Vilina - Ellakvere - Jõgeva/ Sõiduplaan
- 50A - Viljandi - Polli - Karksi-Nuia - Abja-Paluoja/ Sõiduplaan
- 371 - Viljandi - Halliste kool - Abja-Paluoja - Mõisaküla - Pärnu/ Sõiduplaan