קו 455
באר שבע←רהט
גלים (Galeem)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 455 של גלים (Galeem) (מעודכן)
בקו 455 (באר שבע←רהט) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום ומסתיים בחממות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 455 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←רהט (34 תחנות)
שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום
שוק עירוני/רמב''ם
דואר/יצחק רגר
קופת חולים ג/הנרייטה סולד
שדרות שז''ר/רוטשילד
מרכז קניות ביג/דרך אליהו נאוי
מפעל חסין אש
שדרות דוד בן גוריון/דרך אליהו נאוי
שדרות דוד בן גוריון/האורגים
שדרות דוד בן גוריון/יהושע הצורף
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון
מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
אוניברסיטת בן גוריון/יצחק רגר
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף עידן הנגב למערב
צומת רהט דרום
עומר אלמוח'תאר/השלושה
עומר אלמוח'תאר/כ. אבן רושד
אזור תעשיה רהט
קופת חולים כללית
בית ספר אל חיכמה
מסגד אלחסאן
שוק עירוני
מתנ''ס מרכז העיר
גן ציבורי מרכז העיר
כביש ראשי 2
מסגד אלתקווה
כביש ראשי 2
שלוחת המחלקה לשירותים חברתיים/אלסלאם
מסגד אלסלאם
תיכון אלנג'אח
שכונה 18
חממות
שאלות ותשובות לגבי קו 455
מתי מתחיל לפעול קו 455?
קו 455 מתחיל לפעול ב-08:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 455 מפסיק לעבוד?
קו 455 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 455?
כדי לראות מתי קו באר שבע←רהט האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←רהט הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 455 (באר שבע←רהט)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←רהט (באר שבע←רהט) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 455 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 455 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 455
קו 455 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 08:45 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 23:15 | 20 - 30 |
ב׳ | 08:45 - 23:15 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:45 - 23:15 | 20 - 30 |
ה׳ | 08:45 - 23:15 | 20 - 30 |
ו׳ | 09:00 - 14:00 | 60 |
ש׳ | 19:00 - 22:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל455 (מ שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 455 (באר שבע←רהט) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 455
תעריף הנסיעה ב455 (באר שבע←רהט) של גלים (Galeem) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
455 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 455 היא שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום והתחנה האחרונה היא חממות.
קו 455 (באר שבע←רהט) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 455. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 455.
מעקב אחר קו האוטובוס 455 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 455 (באר שבע←רהט) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 455 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 455 ב-ישראל
455 - כיוונים חלופיים
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 467 - מכללה אקדמית אשקלון-אשקלון<->בית ספר סלמאן-רהט-20/ לוח זמנים
- 494 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 462 - מכללת ספיר-שער הנגב<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 471 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 2 - חממות-רהט<->שכונה 31-רהט-11/ לוח זמנים
- 4 - בגדד-רהט<->בגדד-רהט-32/ לוח זמנים
- 461 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-10/ לוח זמנים
- 1 - מחסן עירייה-רהט<->אלחזאן/חטין-רהט-20/ לוח זמנים
- 40 - גן ציבורי מרכז העיר-רהט<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-11/ לוח זמנים
- 592 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 4 - אלנור/אלקאהרה-חורה<->אלסלאם/אלנור-חורה-20/ לוח זמנים
- 594 - קניון איילון-בני ברק<->שד.הרצל/משעול איריס-אופקים-20/ לוח זמנים
- 466 - חממות-רהט<->מכללת אחוה-באר טוביה-10/ לוח זמנים
- 425 - חממות-רהט<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-10/ לוח זמנים
- 451 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20/ לוח זמנים
- 468 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-20/ לוח זמנים
- 593 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->קניון איילון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 496 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 495 - גשר המיתרים/שד' הרצל-ירושלים<->בני נצרים-בני נצרים-20/ לוח זמנים