קו 468
קלנסווה←רמת גן
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 468 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 468 (קלנסווה←רמת גן) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהכניסה הצפונית ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 468 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קלנסווה←רמת גן (39 תחנות)
הכניסה הצפונית
קלנסוואה 1
צומת קלנסאווה
צומת קלנסאווה
צומת שער אפרים
בית דין שרעי
קופ''ח כללית צפונית
תפוח פיס
מסגד
בית מרקחת
מרכז רפואי אלראזי
בית ספר אל אימן
מוזיאון לאומנות
כביש 7080
טייבה י
מחמוד דרוויש/אלבוחארי
מסגד אל עלם אל אימאן
שייח מסעוד
תחנת דלק
צומת צור נתן
צומת טירה
גן אירועים
עבד אל חי/חמזה
טארק עבד אל חי/אבו בכר
מרכז מסחרי/טארק עבד אל חי
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
חט''ב א/עבד אל חי
מכללת טירה/דרך יפו
צומת רמת הכובש
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/נתיב האבות
מחלף מורשה
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
שדרות אהרון קציר/מנדס
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 468
מתי מתחיל לפעול קו 468?
קו 468 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 468 מפסיק לעבוד?
קו 468 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 468?
כדי לראות מתי קו קלנסווה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קלנסווה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 468 (קלנסווה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קלנסווה←רמת גן (קלנסווה←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 468 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 468 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 468 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 468 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 468
קו 468 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 17:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:50 - 17:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:50 - 13:00 | 30 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל468 (מ הכניסה הצפונית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 468 (קלנסווה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 468
תעריף הנסיעה ב468 (קלנסווה←רמת גן) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
468 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 468 היא הכניסה הצפונית והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 468 (קלנסווה←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 468. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 468.
מעקב אחר קו האוטובוס 468 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 468 (קלנסווה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 468 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 468 ב-ישראל
468 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 152 - גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#
- 2 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 249 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 178 - המרכבה/הבנאי-חולון<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי-טירה<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 385 - ת. מרכזית פ''ת-פתח תקווה<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 81 - הר המוריה/הר סיני-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 614 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 532 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר-תל אביב יפו<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-21/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 20 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-3#/ לוח זמנים