Liin 54-1
Pärnu - Audru - Lavassaare
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 54-1 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
54-1 buss (Pärnu Bussijaam) omab 24 peatust väljub peatusest Raudteemuuseum ja lõpp-peatuseks on Pärnu Bussijaam.
Vali altpoolt mistahes 54-1 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Pärnu Bussijaam (24 peatust)
Raudteemuuseum
Lavassaare
Raudtee
Tammesilla
Jõõpre Kalmistu
Jõõpre
Oara
Oja
Tamme
Malda
Audru Kool
Rebasefarm
Kaske
Audru
Audru Viadukti
Lõvi
Valgeranna Tee
Papsaare
Ringraja
Salme
Vana-Pärnu
Emajõe
Tallinna Maantee
Pärnu Bussijaam
54-1 KKK
Millal alustab 54-1 buss sõitmist?
Teenused liinil 54-1 buss algavad 06:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 54-1 buss sõitmise?
Teenused liinil 54-1 buss peatuvad 19:27 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 54-1 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Pärnu - Audru - Lavassaare Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Pärnu - Audru - Lavassaare Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 54-1 (Pärnu Bussijaam) bussipilet?
Liini Pärnu - Audru - Lavassaare (Pärnu Bussijaam) buss pilet on umbes €1.50.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 54-1 buss töötab Nelipüha pühadel?
54-1 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 54-1 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 54-1 buss peatus.
54-1 buss sõiduplaan
54-1 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 06:25 - 19:27
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
T | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
K | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
N | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
R | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
L | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
P | 06:25 - 19:27 | 225 - 317 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 54-1 (alates Raudteemuuseum), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 54-1 (Pärnu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
54-1 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 54-1 (Pärnu Bussijaam) sõidu hind on umbes €1.50. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
54-1 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 54-1 buss esimeseks peatuseks on Raudteemuuseum ja viimaseks on Pärnu Bussijaam. 54-1 (Pärnu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 54-1 omab 24 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 37 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 54-1 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 54-1 buss jaoks.
Liini 54-1 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 54-1 (Pärnu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 54-1 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 54-1 liini Eesti kohta
54-1 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 102 - Tallinn - Laagna - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 22 - Vabaduse park - Turg - Mere - Papiniidu - Tammiste lasteaed/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 13 - Tammiste aiand - Haigla - Oja - Vana-Sauga - Kalurihall/ Sõiduplaan
- 191 - Tallinn - Saue/ Sõiduplaan
- 153 - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Kolga - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 16 - Tammiste lasteaed - Papiniidu - Aia - Vana-Sauga/ Sõiduplaan
- 21 - Raja-Mai-Tammsaare-Tallinna mnt-Sauga a-k - Hüntali/ Sõiduplaan
- 42-3 - Pärnu - Rogenese - Pööravere - Uduvere - Pärnu/ Sõiduplaan
- 42-1 - Pärnu - Pärnu-Jaagupi - Lehu/ Sõiduplaan
- 155 - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa/ Sõiduplaan
- 65 - Pärnu - Audru kool - Munalaiu - Tõstamaa/ Sõiduplaan
- 61 - Pärnu - Vigri - Põldeotsa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan
- 325 - Pärnu - Lõpe - Lihula - Virtsu/ Sõiduplaan
- 106C - Tallinn - Loo - Lagedi kool - Kostivere/ Sõiduplaan
- 1A-I - Merimetsa - Mai - Karja - Linakombinaat - Oja - V-Savi/ Sõiduplaan
- 27 - Tallinna mnt. - Papsaare - Vigri - Audru kool/ Sõiduplaan
- 18 - Teater - KEK - Raba - Rääma - Jaama - Kaubajaam/ Sõiduplaan
- 98 - Vändra - Tootsi - Piistaoja - Tori - Vihtra - Vändra/ Sõiduplaan
- 96 - Vändra - Võidula - Kurgja - Rae/ Sõiduplaan