קו 895
בית שמש←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 895 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 895 (בית שמש←מודיעין עילית) יש 72 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות האמוראים/זכריה הנביא ומסתיים באבי עזרי ז.
לוח הזמנים לקו 895 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:30. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 895 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←מודיעין עילית (72 תחנות)
שדרות האמוראים/זכריה הנביא
שדרות האמורים/רב אשי
שדרות האמוראים/רב חנן
שדרות האמוראים/מערבי
שדרות האמוראים/פומפדיתא
שדרות האמוראים/תלמוד ירושלמי
אליהו הנביא/חגי הנביא
אליהו הנביא/יחזקאל הנביא
ישעיהו הנביא/אליהו הנביא
ישעיהו הנביא/דבורה הנביאה
ישעיהו הנביא/שמואל הנביא
שדרות נחל הקישון/שדרות נהר הירקון
שד.נחל הקישון/נחל שחם
נחל שורק/נחל ניצנים
שדרות נהר הדן/נחל ערוגות
שדרות נהר הדן/קדושת אהרון
הרצוג / נהר דן
שדרות הרב הרצוג/שדרות נהר הירדן
שדרות לוי אשכול/חזון אי''ש
שד. לוי אשכול/שד. יהודה בן זאב
שד. לוי אשכול/הגלעד
שדרות לוי אשכול/החיד''א
כביש 3855/שדרות יגאל אלון
מחלף הרטוב
צומת אשתאול
מסעף מסילת ציון
מחלף לטרון
צומת מודיעין
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שדרות החשמונאים
שד. החשמונאים/דם המכבים
צומת שילת
צומת כפר רות מזרח
צומת לפיד צפון
צומת חשמונאים צפון
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא
בי''ס מאה שערים
ישיבת מיר/רבי עקיבא
רבי עקיבא ב
רבי עקיבא ג
רבי עקיבא ד
מרכז מסחרי/רשב''י
רשב''י / טרפון
רשב''י ו
רשב''י / יהודה הנשיא
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/שדרות בית שמאי
שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל
רמב''ן/רשב''ם
מעלות החכמה
בית ספר תיכון בית חינוך/הריטב''א
בית מדרש היכל הגרי''מ/הריטב''א
ת''ת עטרת שלמה/הריטב''א
כיכר נאות הפסגה/רש''י
בית הכנסת קרלין
שד' בית שמאי/אור אלחנן
שד' בית שמאי/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
חזון אי''ש/אבי עזרי
אבי עזרי ו
אבי עזרי ז
שאלות ותשובות לגבי קו 895
מתי מתחיל לפעול קו 895?
קו 895 מתחיל לפעול ב-16:30 בשישי
באיזו שעה קו 895 מפסיק לעבוד?
קו 895 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 895?
כדי לראות מתי קו בית שמש←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 895 (בית שמש←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←מודיעין עילית (בית שמש←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 895 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 895 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 895 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 895 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 895
קו 895 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 16:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:40 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל895 (מ שדרות האמוראים/זכריה הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 895 (בית שמש←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 895
תעריף הנסיעה ב895 (בית שמש←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
895 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 895 היא שדרות האמוראים/זכריה הנביא והתחנה האחרונה היא אבי עזרי ז.
קו 895 (בית שמש←מודיעין עילית) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 895. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 895.
מעקב אחר קו האוטובוס 895 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 895 (בית שמש←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 895 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 895 ב-ישראל
895 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים