Liin S2
Hüüru - Laagri - Koidu - Saue - Laagri
Hansabuss AS
Hansabuss AS S2 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
S2 buss (Laagri Kool) omab 35 peatust väljub peatusest Hüüru ja lõpp-peatuseks on Laagri Kool.
S2 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
07:25. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes S2 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Laagri Kool (35 peatust)
Hüüru
Uus-Klaokse
Karutiigi
Koru
Veskirahva
Tuulemurru
Metsa
Laagri Alevik
Koidu
Saunapunkt
Suurevälja
Haavasalu
Suurevälja Põik
Saue Jaam
Kuuseheki
Noortekeskus
Pärnasalu
Tule
Saue Kool
Pärnasalu
Noortekeskus
Kuuseheki
Saue Jaam
Suurevälja Põik
Haavasalu
Suurevälja
Seltsimaja
Uus-Klaokse
Karutiigi
Koru
Veskirahva
Tuulemurru
Metsa
Laagri Alevik
Laagri Kool
S2 KKK
Millal alustab S2 buss sõitmist?
Teenused liinil S2 buss algavad 07:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab S2 buss sõitmise?
Teenused liinil S2 buss peatuvad 07:25 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal S2 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Hüüru - Laagri - Koidu - Saue - Laagri buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Hüüru - Laagri - Koidu - Saue - Laagri buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas Hansabuss AS’s S2 buss töötab Taasiseseisvumispäev pühadel?
S2 buss töötunnid Taasiseseisvumispäev puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on S2 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat S2 buss peatus.
S2 buss sõiduplaan
S2 buss marsruut töötab argipäev. Regulaarsed töötunnid: 07:25
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 07:25 | Üks väljumine |
T | 07:25 | Üks väljumine |
K | 07:25 | Üks väljumine |
N | 07:25 | Üks väljumine |
R | 07:25 | Üks väljumine |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
Hansabuss AS Teavitused
Vaata kõiki uuendusi S2 (alates Hüüru), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad S2 (Laagri Kool) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu Hansabuss AS infot kohe.
S2 liin buss hind
Hansabuss AS S2 (Laagri Kool) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet Hansabuss AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või Hansabuss AS ametlikult kodulehelt.
S2 (Hansabuss AS)
Liini S2 buss esimeseks peatuseks on Hüüru ja viimaseks on Laagri Kool. S2 (Laagri Kool) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: S2 omab 35 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 52 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma Hansabuss AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat S2 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan S2 buss jaoks.
Liini S2 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini S2 (Laagri Kool) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini S2 buss või Hansabuss AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos Hansabuss AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid Hansabuss AS ja iga buss, sealhulgas S2 liini Eesti kohta
Hansabuss AS linnas Eesti
- 122 - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu/ Sõiduplaan
- V8 - Haabneeme - Viimsi - Mähe - Randvere - Leppneeme - Haabneeme/ Sõiduplaan
- SN1 - Munalaskme - Tabara - Riisipere - Nissi/ Sõiduplaan
- 2 - Piira - Lihakombinaat/ Sõiduplaan
- 108A - Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Keila-Joa - Vääna/ Sõiduplaan
- H11A - Mäe - Naage - Vääna-Jõesuu - Muraste - Meriküla/ Sõiduplaan
- 41C - Rakvere - Ulvi - Viru-Kabala/ Sõiduplaan
- 43 - Rakvere - Mädapea/ Sõiduplaan
- S9 - Saue - Kiia - Keila - Tuula - Ääsmäe - Haiba/ Sõiduplaan
- R14 - Männimetsa - Kinduse - Järveküla/ Sõiduplaan
- K28 - Kohila - Krimmiküla - Adila - Hageri - Kohila/ Sõiduplaan
- 111A - Tallinn - Harku - Vatsla - Tabasalu - Tallinn/ Sõiduplaan
- V9 - Haabneeme - Viimsi - Mähe-Muuga-Randvere-Leppneeme - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 38 - Rakvere - Vihula - Vergi - Võsu/ Sõiduplaan
- 3 - Tõrma - Keskväljak - Tõrma/ Sõiduplaan
- 110 - Keila - Keila-Joa - Lohusalu - Paldiski/ Sõiduplaan
- 53 - Tapa - Tamsalu/ Sõiduplaan
- P2 - Tammi - Madise-Padise-Metsarahu-Audevälja - Risti kool/ Sõiduplaan
- Ä2 - Ääsmäe - Jõgisoo - Valingu/ Sõiduplaan
- 32 - Tamsalu - Rakvere/ Sõiduplaan