Ä1 - Ääsmäe Kool Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Ääsmäe | 7:19 |
Harutee | 7:20 |
Jõgisoo | 7:23 |
Forelli | 7:25 |
Aila | 7:31 |
Vanakooli | 7:32 |
Ööbiku | 7:34 |
Suurekivi | 7:35 |
Korvi | 7:37 |
Luha | 7:41 |
Jõe | 7:43 |
Tuula | 7:49 |
Tuula Seltsimaja | 7:51 |
Liivamäe | 7:54 |
Laane | 7:56 |
Kaasiku | 7:58 |
Hindreku | 7:59 |
Rehe | 8:00 |
Pähkli | 8:01 |
Ääsmäe | 8:03 |
Saksa | 8:03 |
Reedi | 8:04 |
Mõisamaa | 8:06 |
Kooli Talu | 8:07 |
Külakõrtsu | 8:09 |
Taga-Orava | 8:11 |
Orava | 8:11 |
Kiviveski Tee | 8:12 |
Karjavahe Tee | 8:14 |
Ääsmäe Kool | 7:19 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - Ä1 (Ääsmäe Kool)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan Ä1 liinil, Ääsmäe Kool, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Ääsmäe Kool jaam peatuseni Ääsmäe Kool jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.