110 - Põltsamaa Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Jõgeva | 16:20 |
Kooli | 16:22 |
Uku | 16:23 |
Eristvere | 16:25 |
Keraamika | 16:28 |
Siimusti | 16:30 |
Kõrgemäe | 16:32 |
Kaave | 16:35 |
Laisaare Tee | 16:37 |
Vägari Parkla | 16:39 |
Vägari | 16:40 |
Aidu | 16:41 |
Oe | 16:43 |
Kaavere Õpilaste | 16:44 |
Kaavere | 16:46 |
Sulustvere | 16:49 |
Lustivere | 16:54 |
Jaagu | 16:56 |
Palgimäe | 16:58 |
Lustivere Tee | 16:59 |
Puhu Rist | 17:01 |
Põltsamaa | 17:05 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 110 (Põltsamaa)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 110 liinil, Põltsamaa, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Jõgeva jaam peatuseni Põltsamaa jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.