18B - Lilli Ajakava
laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Viljandi Bussijaam | - | 18:15 |
Raamatukogu | - | 18:16 |
Vabaduse Plats | - | 18:17 |
Reinu Tee | - | 18:19 |
Huntaugu | - | 18:20 |
Jakobsoni Kool | - | 18:22 |
Orika | - | 18:24 |
Kolmeõue | - | 18:25 |
Urmi | - | 18:26 |
Kondi | - | 18:27 |
Vabatamme | - | 18:28 |
Loodi Oru | - | 18:29 |
Loodi | - | 18:30 |
Kahu | - | 18:31 |
Sultsi | - | 18:33 |
Ületee | - | 18:35 |
Karjääri | - | 18:37 |
Ahimäe | - | 18:38 |
Suuga | - | 18:39 |
Nõmmearu | - | 18:40 |
Vardja | - | 18:41 |
Tuhalaane | - | 18:42 |
Uue | - | 18:43 |
Metsavahi | - | 18:44 |
Liivaku | - | 18:46 |
Morna | - | 18:47 |
Kaali | - | 18:49 |
Karksi | - | 18:51 |
Lossimäe | - | 18:53 |
Seedri | - | 18:54 |
Polli | - | 18:56 |
Seedri | - | 18:57 |
Lossimäe | - | 18:58 |
Karksi-Nuia | 6:45 | 19:05 |
Ronga | 6:48 | 19:07 |
Tauga | 6:50 | 19:08 |
Remsi | 6:51 | 19:09 |
Äriküla | 6:52 | 19:10 |
Lannu | 6:54 | 19:12 |
Altsi | 6:55 | 19:13 |
Toosi | 6:57 | 19:15 |
Metskonna | 6:58 | 19:16 |
Lilli | 7:00 | 19:17 |
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Viljandi Bussijaam | 18:15 |
Raamatukogu | 18:16 |
Vabaduse Plats | 18:17 |
Reinu Tee | 18:19 |
Huntaugu | 18:20 |
Jakobsoni Kool | 18:22 |
Orika | 18:24 |
Kolmeõue | 18:25 |
Urmi | 18:26 |
Kondi | 18:27 |
Vabatamme | 18:28 |
Loodi Oru | 18:29 |
Loodi | 18:30 |
Kahu | 18:31 |
Sultsi | 18:33 |
Ületee | 18:35 |
Karjääri | 18:37 |
Ahimäe | 18:38 |
Suuga | 18:39 |
Nõmmearu | 18:40 |
Vardja | 18:41 |
Tuhalaane | 18:42 |
Uue | 18:43 |
Metsavahi | 18:44 |
Liivaku | 18:46 |
Morna | 18:47 |
Kaali | 18:49 |
Karksi | 18:51 |
Lossimäe | 18:53 |
Seedri | 18:54 |
Polli | 18:56 |
Seedri | 18:57 |
Lossimäe | 18:58 |
Karksi-Nuia | 19:05 |
Ronga | 19:07 |
Tauga | 19:08 |
Remsi | 19:09 |
Äriküla | 19:10 |
Lannu | 19:12 |
Altsi | 19:13 |
Toosi | 19:15 |
Metskonna | 19:16 |
Lilli | 19:17 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 18B (Lilli)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 18B liinil, Lilli, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Viljandi Bussijaam jaam peatuseni Lilli jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.