456
456 - Põltsamaa Ajakava
kolmapäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Alliksaare | 11:24 |
Mõhküla | 11:25 |
Pällusaare | 11:27 |
Kalme | 11:28 |
Adavere | 11:30 |
Puiatu | 11:35 |
Adavere Tuulik | 11:38 |
Kiima | 11:40 |
Imavere Mõis | 11:41 |
Mõisa Park | 11:41 |
Imavere | 11:50 |
Imavere Kool | 11:51 |
Mõisa Park | 11:53 |
Pilu | 11:55 |
Pilu Mõis | 11:56 |
Soome | 11:58 |
Viruvere Tee | 12:00 |
Adavere | 12:20 |
Pällusaare | 12:22 |
Mõhküla | 12:24 |
Põltsamaa | 11:20 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 456 (Põltsamaa)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 456 liinil, Põltsamaa, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Põltsamaa jaam peatuseni Põltsamaa jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.