459
459 - Põltsamaa Ajakava
kolmapäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Alliksaare | 15:44 |
Mõhküla | 15:45 |
Pällusaare | 15:46 |
Kalme | 15:48 |
Adavere | 15:50 |
Puiatu | 15:54 |
Adavere Tuulik | 15:57 |
Adavere Metskond | 15:59 |
Kiima | 16:01 |
Kiigevere | 16:03 |
Imavere | 16:10 |
Imavere Kool | 16:11 |
Mõisa Park | 16:14 |
Pilu | 16:17 |
Pilu Mõis | 16:19 |
Soome | 16:21 |
Viruvere Tee | 16:23 |
Adavere | 16:30 |
Pällusaare | 16:34 |
Mõhküla | 16:35 |
Alliksaare | 16:36 |
Põltsamaa | 15:40 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 459 (Põltsamaa)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 459 liinil, Põltsamaa, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Põltsamaa jaam peatuseni Põltsamaa jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.