55A - Võru Bussijaam Ajakava
esmaspäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Põlva Bussijaam | 17:20 |
Kooli | 17:21 |
Võru Tn | 17:22 |
Salu | 17:23 |
Rosma-Mäe | 17:24 |
Rosma Kalmistu | 17:25 |
Meemaste | 17:26 |
Luhtsi | 17:28 |
Kööbi | 17:29 |
Sika Teerist | 17:30 |
Lemmiku | 17:31 |
Vana-Koiola | 17:32 |
Luiga | 17:33 |
Joosu | 17:35 |
Tsolgo Tee | 17:36 |
Väimela | 17:40 |
Väimela Tee | 17:41 |
Teppo | 17:42 |
Loosu | 17:43 |
Kirumpää | 17:44 |
Linnuse | 17:44 |
Toome | 17:45 |
Valla | 17:46 |
Võru Bussijaam | 17:47 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 55A (Võru Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 55A liinil, Võru Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Põlva Bussijaam jaam peatuseni Võru Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.