6484
6484 - Kärdla Bussijaam Ajakava
esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Sõru Sadamahoone | 20:10 |
Sõru | 20:10 |
Pärna | 20:11 |
Viiri | 20:12 |
Emmaste Kool | 20:14 |
Emmaste | 20:16 |
Tilga | 20:18 |
Prassi | 20:19 |
Harju | 20:20 |
Valgu | 20:21 |
Ulja | 20:21 |
Turu | 20:25 |
Jausa | 20:26 |
Pärdi | 20:27 |
Utu | 20:27 |
Kleemu Tee | 20:28 |
Aru | 20:29 |
Luguse | 20:30 |
Selja | 20:31 |
Kalmistu | 20:32 |
Tuuletorni | 20:33 |
Käina | 20:34 |
Käina Kool | 20:35 |
Allika | 20:37 |
Ristivälja Tee | 20:38 |
Tammela Teerist | 20:43 |
Nõmba | 20:44 |
Kalmu | 20:46 |
Tubala | 20:48 |
Prähla | 20:50 |
Alato | 20:51 |
Kärdla Keskväljak | 20:53 |
Kärdla Bussijaam | 20:54 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 6484 (Kärdla Bussijaam)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 6484 liinil, Kärdla Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Sõru Sadamahoone jaam peatuseni Kärdla Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.