65B - Rakvere Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tudulinna | 6:10 |
Tudulinna Kalmistu | 6:10 |
Tagasilla | 6:11 |
Metsküla | 6:15 |
Pikati | 6:16 |
Änniksaare | 6:18 |
Lohusuu Rist | 6:20 |
Mäetsma | 6:21 |
Töökoda | 6:22 |
Avinurme | 6:25 |
Pärniku | 6:28 |
Põrna | 6:31 |
Kaasiksaare | 6:33 |
Venevere | 6:36 |
Sivi | 6:39 |
Arukse | 6:40 |
Vassivere | 6:43 |
Laekvere | 6:49 |
Joodiku | 6:51 |
Paasvere | 6:54 |
Edivere | 6:55 |
Muuga | 6:59 |
Metsavahi | 7:00 |
Saara | 7:03 |
Roela | 7:06 |
Uusmõisa | 7:07 |
Ristiküla | 7:09 |
Lähtse Tee | 7:10 |
Kulina | 7:12 |
Küti | 7:14 |
Voore | 7:16 |
Viru-Jaagupi | 7:19 |
Kehala | 7:21 |
Kakumäe | 7:23 |
Pajusti | 7:26 |
Palermo | 7:32 |
Tartu | 7:34 |
Side | 7:35 |
Rakvere Bussijaam | 7:39 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - 65B (Rakvere Bussijaam)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan 65B liinil, Rakvere Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tudulinna jaam peatuseni Rakvere Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.