82B - Hanikase Ajakava
teisipäev ja reede Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Kaubanduse | 13:10 |
Räpina Bussijaam | 13:11 |
Halduskeskus | 13:12 |
Polikliinik | 13:13 |
Apteegi | 13:15 |
Kuuksi | 13:17 |
Sülgoja | 13:19 |
Suure-Veerksu | 13:22 |
Kremlimäe | 13:23 |
Veerksu | 13:25 |
Põdrasilla | 13:27 |
Tammesalu | 13:28 |
Kesknurme | 13:29 |
Kahkva | 13:30 |
Liivi | 13:31 |
Plotina | 13:32 |
Niitsiku | 13:36 |
Päka | 13:38 |
Orava Raudteejaam | 13:42 |
Rõssa | 13:43 |
Kamnitsa Tee | 13:45 |
Orava Haigla | 13:46 |
Orava | 13:48 |
Siimsilla | 13:50 |
Hanikase | 13:55 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 82B (Hanikase)
GoBus AS Bus sõiduplaan 82B liinil, Hanikase, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kaubanduse jaam peatuseni Hanikase jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.