8C - Meriloo Tee Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Priipalu | 14:40 |
Killinge | 14:42 |
Kikka | 14:44 |
Saksamatsi | 14:46 |
Õruste | 14:48 |
Mõneku | 14:50 |
Tsirguliina Kool | 15:00 |
Mõneku | 15:04 |
Õruste | 15:07 |
Kiilatsi | 15:09 |
Uniküla | 15:12 |
Kiilatsi | 15:14 |
Õruste | 15:17 |
Antsi | 15:21 |
Lota | 15:23 |
Raudtee | 15:24 |
Saksamatsi | 15:43 |
Keeni Kool | 15:29 |
Raudtee | 15:33 |
Lota | 15:34 |
Seedri | 15:35 |
Antsi | 15:39 |
Kikka | 15:46 |
Liive | 15:53 |
Priipalu | 15:57 |
Meriloo Tee | 16:00 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 8C (Meriloo Tee)
GoBus AS Bus sõiduplaan 8C liinil, Meriloo Tee, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Priipalu jaam peatuseni Meriloo Tee jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.