919
919 - Lähte Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Aaviku | 7:10 |
Sarapuu | 7:12 |
Taabri | 7:14 |
Mõru | 7:15 |
Tammistu | 7:17 |
Tammistu Mõis | 7:19 |
Kersna | 7:20 |
Oomäe | 7:21 |
Aravuste | 7:22 |
Rätsepa | 7:23 |
Vesneri Keskus | 7:25 |
Vesneri | 7:26 |
Möllatsi | 7:28 |
Metsavahi | 7:30 |
Härma | 7:33 |
Sopaku | 7:34 |
Kõrveküla | 7:35 |
Kõrveküla Kool | 7:38 |
Arens | 7:39 |
Pikamäe | 7:40 |
Lombi | 7:41 |
Vasula Küla | 7:42 |
Vasula Aed | 7:43 |
Vasula | 7:45 |
Õunaaia | 7:47 |
Vahtrapuu Tee | 7:48 |
Vasula Tee | 7:49 |
Kungla | 7:51 |
Erala | 7:52 |
Makari | 7:53 |
Sootaga | 7:55 |
Lähte | 8:00 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 919 (Lähte)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 919 liinil, Lähte, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Aaviku jaam peatuseni Lähte jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.