H11A - Meriküla Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Mäe | 7:35 |
Jüri | 7:38 |
Kadaka | 7:39 |
Loigu | 7:43 |
Vääna Tee | 7:45 |
Kevadvõtme | 7:47 |
Hallikivi | 7:48 |
Naage | 7:53 |
Rannasüdame | 7:54 |
Vääna-Jõesuu | 7:56 |
Viti | 7:57 |
Suurupi Tee | 8:00 |
Muraste | 8:01 |
Muraste Kool | 8:04 |
Kolmiku | 8:06 |
Pangapealse | 8:07 |
Ilmandu | 8:08 |
Runtsi Tee | 8:09 |
Kõue | 8:10 |
Meriküla | 8:15 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - H11A (Meriküla)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan H11A liinil, Meriküla, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Mäe jaam peatuseni Meriküla jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.