קו 1
נווה ירק←הוד השרון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 1 (נווה ירק←הוד השרון) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנווה ירק ומסתיים בקניון שרונים/הרקון.
לוח הזמנים לקו 1 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:20. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נווה ירק←הוד השרון (50 תחנות)
נווה ירק
קניון שרונים/הרקון
קניון שרונים/דרך רמתיים
נוף הירקון/דרך רמתיים
צומת נווה נאמן
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים
צומת ירקונה
צומת גני עם
הוד השרון מרכז/דרך רמתיים
דרך מגדיאל/הפרסה
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/אשכול
דרך מגדיאל/זקיף
סוקולוב/הידידות
סוקולוב/אנצילביץ'
סוקולוב/שמיר
ת. רכבת סוקולוב
סוקולוב/אפרים קציר
פארק עתידים/החומש
חנקין /החומש
חנקין/נצח ישראל
גולומב/ששת הימים
גולומב/הרמה
שח''ל
שח''ל/הר מירון
ששת הימים/מבצע משה
החרמון/המעגל
הגולן/החרמון
החרמון/המעגל
ששת הימים/קיבוץ גלויות
ששת הימים/גולומב
חנקין/ששת הימים
חנקין/נצח ישראל
החומש/חנקין
הנשיאים/יצחק בן צבי
סוקולוב/אנצילביץ'
ת. רכבת סוקולוב
סוקולוב/אפרים קציר
סוקולוב/אביב
סוקולוב/דרך מגדיאל
מגדיאל/פדויים
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/הפרסה
כיכר הנשיא/דרך רמתיים
דרך רמתיים/העמק
צומת ירקונה/דרך רמתיים
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים
צומת נווה נאמן/דרך רמתיים
נוף הירקון/ דרך רמתיים
קניון שרונים/הרקון
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-07:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו נווה ירק←הוד השרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נווה ירק←הוד השרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (נווה ירק←הוד השרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נווה ירק←הוד השרון (נווה ירק←הוד השרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ נווה ירק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (נווה ירק←הוד השרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (נווה ירק←הוד השרון) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
1 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 1 היא נווה ירק והתחנה האחרונה היא קניון שרונים/הרקון.
קו 1 (נווה ירק←הוד השרון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (נווה ירק←הוד השרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 30 - הברזל/החורש-באר שבע<->בית הקשתות-לקיה-11/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים
- 249 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 145 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 63 - בית ספר דקל/שברץ-רעננה<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-1#
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 84 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רופין/הגבורות-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 113 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בית ספר תיכון אלקאסמי-באקה אל ע'רביה-1#
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 588 - מכללת ספיר-שער הנגב<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 62 - הברזל/החורש-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-11/ לוח זמנים
- 28 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים