קו 10
הבושם/האומן←מסוף הריביירה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 10 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהבושם/האומן ומסתיים במסוף הריביירה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הבושם/האומן←מסוף הריביירה (31 תחנות)
הבושם/האומן
הבושם/בעלי המלאכה
התעסוקה/היהלומים
הבנאים/האורגים
האורגים/התקשורת
האורגים/הבנאים
האורגים/שד' הנשיא וייצמן
בני ברית/האורגים
ז'בוטינסקי/שדרות בני ברית
ז'בוטינסקי/שדרות הנשיא וייצמן
סטאר סנטר/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי
שבי ציון
יצחק הנשיא
חיים משה שפירא
ביאליק
ירושלים
ת. מרכזית אשדוד
שדרות הרצל/שדרות עובד בן עמי
שדרות הרצל/נחל נעמן
שדרות הרצל/הר שומרון
שדרות יצחק רבין/שדרות הרצל
רבין/בני ברית
שדרות בני ברית/שדרות יצחק רבין
רוטשילד/אבא אחימאיר
אבא אחימאיר/רוטשילד
אבא אחימאיר/דוד וולפסון
תל חי/ספיר
תל חי/סיטרין
כיכר טופז
מסוף הריביירה
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-00:30 בשלישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו הבושם/האומן←מסוף הריביירה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הבושם/האומן←מסוף הריביירה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הבושם/האומן←מסוף הריביירה (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו 10 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 10 - 15 |
ב׳ | 05:00 - 23:40 | 10 - 15 |
ג׳ | 00:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 10 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 10 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 16:45 | 15 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ הבושם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
10 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא הבושם/האומן והתחנה האחרונה היא מסוף הריביירה.
קו 10 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
10 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 17א - דרך מנחם בגין/החציר-גן יבנה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 23 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10/ לוח זמנים
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 35 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->הדר/התפוח-קדרון-1#/ לוח זמנים
- 91א - דרך אפק/הבנים-כפר סירקין<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 314 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->צה''ל/נחל דן-קרית אונו-1#/ לוח זמנים
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 22 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/הגויבה-אשדוד<->חטיבת הנגב / חטיבת יפתח-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 23 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->בן ציון גליס/הבורסקאי-פתח תקווה-20/ לוח זמנים