קו 163
חדרה←מצפה אילן
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 163 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 163 (חדרה←מצפה אילן) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חדרה/רציפים ומסתיים במצפה אילן מרכז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 163 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←מצפה אילן (26 תחנות)
ת. רכבת חדרה/רציפים
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת חריש למזרח
צומת המטווח למזרח
כביש 6353/דרך ארץ
שכונה צפונית
המרכז לבריאות המשפחה
קופת חולים כללית
כניסה דרומית
6353/ספיר
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות דרך ארץ/שדרות ההגשמה
מצפה אילן מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 163
מתי מתחיל לפעול קו 163?
קו 163 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 163 מפסיק לעבוד?
קו 163 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 163?
כדי לראות מתי קו חדרה←מצפה אילן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←מצפה אילן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 163 (חדרה←מצפה אילן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←מצפה אילן (חדרה←מצפה אילן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 163 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 163 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 163 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 163 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 163
קו האוטובוס 163, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 21:30 | 90 - 170 |
ב׳ | 06:10 - 21:30 | 90 - 170 |
ג׳ | 06:10 - 21:30 | 90 - 170 |
ד׳ | 06:10 - 21:30 | 90 - 170 |
ה׳ | 06:10 - 21:30 | 90 - 170 |
ו׳ | 06:30 - 14:00 | 120 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל163 (מ ת. רכבת חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 163 (חדרה←מצפה אילן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 163
תעריף הנסיעה ב163 (חדרה←מצפה אילן) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
163 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 163 היא ת. רכבת חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא מצפה אילן מרכז.
קו 163 (חדרה←מצפה אילן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 163. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 163.
מעקב אחר קו האוטובוס 163 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 163 (חדרה←מצפה אילן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 163 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 163 ב-ישראל
163 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20מסילת ציון ↔ לוזית/ לוח זמנים
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 222 - רוז'ין/ הטוב והמטיב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 15 - קניון צ. רמלה לוד/דוכיפת-רמלה<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים