קו 168
קריית אונו←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 168 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קרית אונו ומסתיים במסוף כרמלית/הכרמל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 168 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אונו←תל אביב-יפו (36 תחנות)
מסוף קרית אונו
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
צה''ל / חבצלת
צה''ל/נחל דן
שלמה המלך/ההדר
שלמה המלך - קניון
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
מיכאל וולך/דרך לוי אשכול
מועצה דתית קריית אונו/דוד רמז
דוד רמז/מרזוק ועזר
הרצל / גולומב
הרצל / וינגייט
הרצל/שד. נורדאו
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
אלוף שדה/כביש 4
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
דרך השלום/המאבק
דרך השלום/הטייסים
דרך הטייסים/דרך השלום
לה גוורדיה/דרך הטייסים
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
דרך משה דיין/הרכבי
ביה''ס ניב/יצחק שדה
סינרמה/יצחק שדה
יצחק שדה/שונצינו
יצחק שדה/המסגר
ת.רק''ל קרליבך/לינקולן
יהודה הלוי/שיינקין
יהודה הלוי/נחמני
יהודה הלוי/יבנה
יהודה הלוי/נחלת בנימין
מגדל שלום/הרצל
מסוף כרמלית/הכרמל
שאלות ותשובות לגבי קו 168
מתי מתחיל לפעול קו 168?
קו 168 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 168 מפסיק לעבוד?
קו 168 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 168?
כדי לראות מתי קו קריית אונו←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אונו←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אונו←תל אביב-יפו (קריית אונו←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 168 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 168 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 168 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 168 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 168
קו 168 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:45 - 22:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:45 | 20 - 45 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל168 (מ מסוף קרית אונו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 168
תעריף הנסיעה ב168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
168 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 168 היא מסוף קרית אונו והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית/הכרמל.
קו 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 168. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 168.
מעקב אחר קו האוטובוס 168 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 168 (קריית אונו←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 168 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 168 ב-ישראל
168 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים