231N-linja
Elielinaukio
HSL
HSL 231N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
231N-bussilla (Elielinaukio) on 55 pysäkkiä alkaen asemalta Ohrakuja ja päättyen asemalle Elielinaukio.
Valitse alta mikä tahansa 231N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Elielinaukio (55 pysäkkiä)
Ohrakuja
Ruispelto
Rajaportti
Haapaniemenristi
Emännäntie
Kulloonmäki
Karamzinin Koulu
Ryytimaa
Aurorakoti
Heiniemenpolku
Vilniemi
Kolkekannas
Lipparinne
Lähderannanristi
Kuttulammentie
Laaksolahden Urh.P.
Pitkäjärvenranta
Huvilamäki
Kaivosmiehentie
Jupperinympyrä
Linnaistentie
Hämeenkyläntie
Viikatetie
Linturaja
Paikkalinnuntie
Jääskeläntie
Lintuvaaran Koulu
Lintuparvenaukio
Linnuntie
Kirkkalankuja
Lintulaakson Koulu
Aseveljentie
Vallikuja
Rautakiskonkuja
Vallikatu
Veräjäpelto
Leppävaara
Puustellinmäki
Kalkkipellonmäki
Mäkkylän Asema
Henrikintie
Pitäjänmäen Asema
Talin Siirt.Puutarha
Takomotie
Kutomotie
Talontie
Ruskeasuon Varikko
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
Töölöntulli
Kansaneläkelaitos
Töölön Kisahalli
Hesperian Puisto
Elielinaukio
231N UKK
Mihin aikaan 231N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 231N bussi -pysäkillä klo 00:18 päivnä sunnuntai, tiistai, keskiviikko, torstai, lauantai.
Mihin aikaan 231N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 231N bussi -pysäkillä klo 23:48 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 231N bussi saapuu?
Milloin Elielinaukio Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Elielinaukio Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 231N (Elielinaukio) bussi?
Elielinaukio (Elielinaukio) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 231N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 231N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 231N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 231N bussi pysäkki.
231N-bussi -aikataulu
231N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:18 - 23:48
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:49 - 23:48 | 30 |
ti | 00:18 - 23:48 | 30 |
ke | 00:18 - 23:48 | 30 |
to | 00:18 - 23:48 | 30 |
pe | 00:49 - 23:48 | 30 |
la | 00:18 - 23:48 | 30 |
su | 00:18 - 23:48 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 231N (asemalta Ohrakuja), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 231N (Elielinaukio) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
231N -linjan bussi-maksu
HSL 231N (Elielinaukio) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
231N (HSL)
231N-bussin ensimmäinen pysäkki on Ohrakuja ja viimeinen pysäkki on Elielinaukio. 231N (Elielinaukio) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 231N -linjalla on 55 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 47 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 231N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 231N-bussi-linjalle.
Linjojen 231N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 231N (Elielinaukio) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 231N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 231N, Helsinki
231N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 643 - Hakaniemi-Hyrylä/ Aikataulu
- 191 - Kirkkonummi-Pikkala th.(-Inkoo)/ Aikataulu
- 624N - Tikkurila-Leinelä-Ilola/ Aikataulu
- 181K - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 99M - Itäkeskus(M)-Mellunmäki(M)
- 914 - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Bocksintie/ Aikataulu
- 245 - Espoon keskus-Nuuksionpää/ Aikataulu
- 133 - Friisilä-Matinkylä (M)-Henttaa/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 576 - Tikkurila-Aviapolis-Seutula-Kivistö/ Aikataulu
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu
- 236 - Leppävaara-Viherlaakso-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 909 - Veikkola-Lapinkylä-Kauhala/ Aikataulu
- 553K - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 735 - Tikkurila-Korso-Mikkola/ Aikataulu
- 788B - Nikkilä-Hinthaara-Porvoo/ Aikataulu
- 90A - Rautatientori-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 345N - Elielinaukio-Hämeenkylä-Rinnekoti/ Aikataulu