246K-linja
Röylä
HSL
HSL 246K bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
246K-bussilla (Röylä) on 25 pysäkkiä alkaen asemalta Espoon Keskus ja päättyen asemalle Röylän Koulu.
Valitse alta mikä tahansa 246K-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Röylä (25 pysäkkiä)
Espoon Keskus
Espoon Keskus
Kaivomestarinkatu
Kirkkopuisto
Lehtimäki
Lommila
Ikea Espoo
Bembölensilta
Tollinmäki
Vesirattaanmäki
Korsbacka
Lukkarinpuro
Oittaanranta
Kellonummentie
Kellonummi
Aurinkoniityntie
Kalmari
Pihapirtintie
Pirttimäki
Uusitorppa
Kaisankoti
Pakankylän Koulu
Niittyveräjä
Snettans
Röylän Koulu
246K UKK
Mihin aikaan 246K bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 246K bussi -pysäkillä klo 09:42 päivnä sunnuntai, lauantai.
Mihin aikaan 246K bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 246K bussi -pysäkillä klo 16:27 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 246K bussi saapuu?
Milloin Röylä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Röylä Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 246K (Röylä) bussi?
Röylä (Röylä) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 246K bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 246K bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 246K bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 246K bussi pysäkki.
246K-bussi -aikataulu
246K bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 10:42 - 16:27
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 10:42 - 16:27 | 125 - 220 |
ti | 10:42 - 16:27 | 125 - 220 |
ke | 10:42 - 16:27 | 125 - 220 |
to | 10:42 - 16:27 | 125 - 220 |
pe | 10:42 - 16:27 | 125 - 220 |
la | 09:42 - 17:42 | 60 |
su | 09:42 - 17:42 | 60 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 246K (asemalta Espoon Keskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 246K (Röylä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
246K -linjan bussi-maksu
HSL 246K (Röylä) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
246K (HSL)
246K-bussin ensimmäinen pysäkki on Espoon Keskus ja viimeinen pysäkki on Röylän Koulu. 246K (Röylä) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 246K -linjalla on 25 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 29 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 246K-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 246K-bussi-linjalle.
Linjojen 246K reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 246K (Röylä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 246K bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 246K, Helsinki
246K - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 665N - Rautatientori-Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 201B - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 22B - Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 207 - Leppävaara-Lintukorpi/ Aikataulu
- 147 - Espoonlahti (M)-Laurinlahti-Soukka (M)-Ala-Soukka/ Aikataulu
- 984 - Hindsby (Knuters)-Nikkilä-Talma/ Aikataulu
- 431 - Elielinaukio-Kivistö/ Aikataulu
- 105 - Lauttasaari(M)-Westend-Haukilahti-Mankkaa/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 52 - Kuninkaantammi-Kannelmäki-Huopalahti-Munkkivuori-Otaniemi/ Aikataulu
- 975N - Keravan asema - Kaleva - Hyrylä/ Aikataulu
- 913B - Kuntakeskus-Kela-Karskog-Västerby/ Aikataulu
- 987T - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpää/ Aikataulu
- 902 - Pikkalan tehdas-Kirkkonummi-Porkkala/ Aikataulu
- 56 - Kalasatama(M)-Käpylä-Kannelmäki/ Aikataulu
- 560 - Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki/ Aikataulu
- 642 - Leinelä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 55 - Rautatientori-Koskela/ Aikataulu
- 788B - Nikkilä-Hinthaara-Porvoo/ Aikataulu
- 843 - Itäkeskus–Söderkulla–Kalkkiranta/ Aikataulu