985-linja
Kerava As.
HSL
HSL 985 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
985-bussilla (Kerava As.) on 37 pysäkkiä alkaen asemalta Kartanonrinne ja päättyen asemalle Kerava.
Valitse alta mikä tahansa 985-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kerava As. (37 pysäkkiä)
Kartanonrinne
Pohjanniityntie
Nikkilän Kartano
Kartanontie
Bubbiksenpolku
Segrispuisto
Itäinen Jokipuisto
Nikkilän Juhlatalo
Kirkkoniityntie
Uudensillantie
Nikkilä
Nikkilän Terv.Asema
Suursuontie
Metsätie
Lival
Ahlgrenin Mutka
Antmäki
Isoniitty
Mårsbackantie
Kostamo
Mårtensby Skola
Semtu
Talman Koulu
Nygårdintie
Santamaantie
Ruotsinojantie
Vanikontie
Kuusisaarentie
Annantie
Ahjonsilta
Moukaritie
Vaihdekatu
Jurvalanraitti
Sibeliuksentie
Sampola
Asemansilta
Kerava
985 UKK
Mihin aikaan 985 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 985 bussi -pysäkillä klo 05:19 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 985 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 985 bussi -pysäkillä klo 22:13 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 985 bussi saapuu?
Milloin Kerava As. Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kerava As. Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 985 (Kerava As.) bussi?
Kerava As. (Kerava As.) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 985 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 985 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 985 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 985 bussi pysäkki.
985-bussi -aikataulu
985 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:19 - 22:13
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:19 - 22:13 | 24 - 48 |
ti | 05:19 - 22:13 | 24 - 48 |
ke | 05:19 - 22:13 | 24 - 48 |
to | 07:52 - 22:16 | 59 - 94 |
pe | 05:19 - 22:13 | 24 - 48 |
la | 05:44 - 22:15 | 59 - 93 |
su | 07:52 - 22:16 | 59 - 94 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 985 (asemalta Kartanonrinne), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 985 (Kerava As.) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
985 -linjan bussi-maksu
HSL 985 (Kerava As.) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
985 (HSL)
985-bussin ensimmäinen pysäkki on Kartanonrinne ja viimeinen pysäkki on Kerava. 985 (Kerava As.) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 985 -linjalla on 37 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 31 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 985-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 985-bussi-linjalle.
Linjojen 985 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 985 (Kerava As.) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 985 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 985, Helsinki
985 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 191 - Kirkkonummi-Pikkala th.(-Inkoo)/ Aikataulu
- 588 - Länsisalmi-Itä-Hakkila-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 911 - Kauklahti-Masala-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 969X - Kerava-Ainola-Järvenpää-Saunakallio-Jokela-Riihimäki/ Aikataulu
- 171Z - Matinkylä (M)-Gesterby-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 966 - Jokela-Vanhakylän koulu - Saunakallio -Terrisuo/ Aikataulu
- 914B - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Raivio-Evitskog/ Aikataulu
- 300 - Elielinaukio-Myyrmäki/ Aikataulu
- 989V - Monninkylä-Pornainen-Metsäkylä/ Aikataulu
- 633 - Hakaniemi-Ilola-Korso/ Aikataulu
- 802 - Itäkeskus(M)-Jollas/ Aikataulu
- 976 - Keravan asema-Virrenkulma/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 431 - Elielinaukio-Kivistö/ Aikataulu
- 348 - Rinnekoti-Röylä-Kalajärvi/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu