קו 28
מיתר←באר שבע
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 28 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 28 (מיתר←באר שבע) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון מיתרים ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 28 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מיתר←באר שבע (40 תחנות)
תיכון מיתרים
דרך הראל/בארי
גאון הירדן/שד. השלום
גאון הירדן / תמר
דרך הדרור/תמירון
דרך הדרור/עפרוני
דרך הדרור/שדרות היונה
ד.הבשור/ד.מיתר
דרך הבשור/צין
דרך הבשור/מורג
ד.הבשור/עופרים
דרך יתיר/זוהר
דרך יתיר/קדש ברנע
דרך יתיר/קטורה
דרך יתיר/צקלג
דרך הראל/דרך יתיר
דרך מיתר/שדרות עומרים
דרך חברון/מועצה מקומית
שד. חברון/פרג
שדרות חברון/דרך הראל
צומת כרמית
כרמית/קטה
צומת כרמית
מחלף מיתר לב''ש
צומת אום בטין
מחלף עומר
צומת עומר מערב
צומת תל שבע
צומת חטיבת הנגב
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
מרכז קניות/דרך אליהו נאוי
שדרות דוד בן גוריון/האורגים
שדרות דוד בן גוריון/יהושע הצורף
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון
מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
עיריית באר שבע/יצחק רגר
יצחק רגר/וייצמן
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 28
מתי מתחיל לפעול קו 28?
קו 28 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 28 מפסיק לעבוד?
קו 28 מפסיק לפעול ב-14:25 בשישי
מתי מגיע קו 28?
כדי לראות מתי קו מיתר←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מיתר←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 28 (מיתר←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מיתר←באר שבע (מיתר←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 28 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 28 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 28 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 28 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 28
קו 28 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:05 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ג׳ | 07:10 - 22:00 | 60 - 120 |
ד׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:25 - 14:25 | 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל28 (מ תיכון מיתרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 28 (מיתר←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 28
תעריף הנסיעה ב28 (מיתר←באר שבע) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
28 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 28 היא תיכון מיתרים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 28 (מיתר←באר שבע) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 28. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 28.
מעקב אחר קו האוטובוס 28 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 28 (מיתר←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 28 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 28 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 345 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->דוד בן גוריון/מבצע יונתן-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 16 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 12 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->מסוף רעננה/נתיב האבות-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 669 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 1 - נווה ירק-נווה ירק<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-34/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 458 - הרטום/גולדה מאיר-ירושלים<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 588 - מכללת ספיר-שער הנגב<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#
- 1 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים