קו 30
כרמיאל←נצרת
נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 30 (כרמיאל←נצרת) יש 77 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנשיאי ישראל/אורט בראודה ומסתיים בתחנה מרכזית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כרמיאל←נצרת (77 תחנות)
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צומת כרמיאל
מסעף נחף
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף שזור
ראמה א'/כניסה
אבו ראמי
מרכז מסחרי
ראמה ה/יציאה
צומת ראמה
צומת מורן
צומת שבע
צומת שש/חלפתא
צומת חנניה
מסעף מחווה אלון
מגאר א'/כניסה
מע'אר מרכז/806
מגאר ג'/מרכז
הכיכר מע'אר
מגאר ו'/מסעף טפחות
מגאר ז'/יציאה
צומת צלמון/אלחמרה
צומת עיילבון צפון
צומת עילבון/מרכז
מחלף עילבון/לדרום
צומת נטופה
מחנה נטפים
מחלף גולני/מקדונלדס למערב
צומת מחנה שמשון
מחלף טורען
צומת בית רימון
כפר כנא ב'/בי''ס חט''ב א
כפר כנא 754
בנק לאומי
כפר כנא ה'/קופ''ח
כפר כנא ו'/מעיין
מעל המעיין
כפר כנא ח'/יציאה
שכונת בנה ביתך
צומת משהד
נוף הגליל/כניסה צפונית
דליה/כליל החורש
דליה/הגומא
בי''ס יודפת/דליה
דליה/יקינטון
קופ''ח כללית/יקינטון
יקינטון/אלומה
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
יקינטון/ניצן
יקינטון/מורן
בית ספר נטופה/יקינטון
מעלה יצחק/עין מאהל
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק
אזוה''ת/מעלה יצחק
בית עלמין חדש/שער ד'
בית עלמין ישן/מעלה יצחק
תבור/נוף תבור
בית ספר עצמון/תבור
תבור/הצבר
הפסגות/היסמין
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
מעלה יצחק/הגליל
שדרות מעלה יצחק/יזרעאל
מגן דוד אדום/מעלה יצחק
קניון מבנה/שירות בין־עירוני
קרית הממשלה/דרך הציונות
שכונת נמסאווי
הגליל/6013
הגליל / דרך א סלאם
המעיין/פאולוס השישי
בי''ס דיר סנטה/פאולוס השישי
תחנה מרכזית
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו כרמיאל←נצרת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כרמיאל←נצרת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (כרמיאל←נצרת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כרמיאל←נצרת (כרמיאל←נצרת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 30 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו האוטובוס 30, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:00 | 40 - 90 |
ב׳ | 06:00 - 20:00 | 40 - 90 |
ג׳ | 07:00 - 21:00 | 120 |
ד׳ | 06:00 - 20:00 | 40 - 90 |
ה׳ | 06:00 - 20:00 | 40 - 90 |
ו׳ | 06:00 - 17:15 | 35 - 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ נשיאי ישראל/אורט בראודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (כרמיאל←נצרת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (כרמיאל←נצרת) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
30 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 30 היא נשיאי ישראל/אורט בראודה והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית.
קו 30 (כרמיאל←נצרת) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (כרמיאל←נצרת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
30 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 380 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כלא צלמון-מרום הגליל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#כלא צלמון ↔ ת. מרכזית המפרץ/הורדה/ לוח זמנים
- 158 - תחנה מרכזית-נצרת<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-1#/ לוח זמנים
- 12 - תחנה מרכזית-נצרת<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-1ב/ לוח זמנים
- 94 - שכונה דרומית ה-מגאר<->מגאר ו'/בי''ס יסודי ב-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 352 - צומת נצרת צפון ב-נוף הגליל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 180 - עין מאהל א'/כניסה-עין מאהל<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-1#/ לוח זמנים
- 290 - מגאר ג'/מרכז-מגאר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 185 - עילוט ה'/כיכר אלסדרה-עילוט<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 50 - מנשיית זבדה/מרכז 2-מנשית זבדה<->בי''ס מקיף זרזיר-זרזיר-1#/ לוח זמנים
- 59 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->מכללת מר אליאס-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 310 - מנזר סנטה אנה-ציפורי<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-1#/ לוח זמנים
- 61 - מסגד-בועיינה נוג'יידאת<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1ב/ לוח זמנים
- 82 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 79 - שכ' אלגמשה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 52 - כפר מנדא/כניסה-כפר מנדא<->מכללת מר אליאס-אעבלין-1א/ לוח זמנים
- 353 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 77 - ראס אלח'אביה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 3 - שכונת ראס אלח'אביה-מגאר<->שכונת ראס אלח'אביה-מגאר-3#/ לוח זמנים
- 92 - אלחריק ג-מגאר<->שכונת אלחריק/יחידת חלוקת דואר-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 488 - כפר מנדא/כניסה-כפר מנדא<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים