קו 4
אלישמע←הוד השרון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 4 (אלישמע←הוד השרון) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרקפת/צרכנייה ומסתיים בתיכון הדרים/ז'בוטינסקי.
לוח הזמנים לקו 4 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלישמע←הוד השרון (20 תחנות)
הרקפת/צרכנייה
הכלנית/הרקפת
הכלנית/מזכירות
החרמון/המעגל
הגולן/החרמון
החרמון/המעגל
ששת הימים/קיבוץ גלויות
ששת הימים/גולומב
חנקין/נצח ישראל
החומש/חנקין
הנשיאים/יצחק בן צבי
סוקולוב/אביב
סוקולוב/דרך מגדיאל
מגדיאל/פדויים
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/הפרסה
כיכר הנשיא/דרך רמתיים
דרך רמתיים/העמק
צומת ירקונה/דרך רמתיים
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו אלישמע←הוד השרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלישמע←הוד השרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (אלישמע←הוד השרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלישמע←הוד השרון (אלישמע←הוד השרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו 4 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:15 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ הרקפת/צרכנייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (אלישמע←הוד השרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (אלישמע←הוד השרון) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
4 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 4 היא הרקפת/צרכנייה והתחנה האחרונה היא תיכון הדרים/ז'בוטינסקי.
קו 4 (אלישמע←הוד השרון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (אלישמע←הוד השרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 229 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 3 - משמר/שוהם-ערד<->אשד/נחל-ערד-22/ לוח זמנים
- 280 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-27/ לוח זמנים
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 617 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת הרצליה-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 262 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-1#/ לוח זמנים
- 669 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 140 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 30 - הברזל/החורש-באר שבע<->בית הקשתות-לקיה-11/ לוח זמנים