665A-linja
Hyrylä
HSL
HSL 665A bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
665A-bussilla (Hyrylä) on 68 pysäkkiä alkaen asemalta Mäntsälä ja päättyen asemalle Hyrylä.
Valitse alta mikä tahansa 665A-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hyrylä (68 pysäkkiä)
Mäntsälä
Peltolantie
Mustamäentie
Mäntsälän Portti
Perkkiönpelto
Suurlava
Hyllyvä
Invalidikylä
Spännärintie
Kuntomaja
Hirvihaara
Eskolantie
Rotintie
Jaukkari
Jaukkarin Saha
Ampumarata
Lamminmäki
Kyrölänmäki
Seurantalo
Keravanjärvi Th.
Ohkola
Koivu
Ohkolan Koulu
Kortisto
Allonen
Kannistontie
Pyydyskorventie
Hyökännummi
Nummelantie
Ohkolan Sairaala
Kukkupakka
Kellokoski
Kirvesmiehentie
Tehtaanpelto
Torpparintie
Rajalinnantie
Alatalontie
Nummenkylä
Tuottajakatu
Vähänummentie
Peltola
Mittarikatu
Kartanon Seutu
Jäähalli
Neste
Tehtaankatu
Keskuskuja
Järvenpään Asema
Helsingintie
Huvilakatu
Urheilukatu
Kotitalousopettajaop
Ahola
Ainola
Kallio-Kuninkala
Kansanopisto
Tuomala
Ukko-Pekka
Halosenniemi
Annivaara
Onnela
Krapi
Kirkonkylä
Saviriihenportti
Saviriihi
Mahlamäki
Lepomäki
Hyrylä
665A UKK
Mihin aikaan 665A bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 665A bussi -pysäkillä klo 06:58 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 665A bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 665A bussi -pysäkillä klo 15:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 665A bussi saapuu?
Milloin Hyrylä bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hyrylä bussi aikataulut.
Onko lähelläni 665A bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 665A bussi pysäkki.
665A-bussi -aikataulu
665A-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 06:58 - 15:00
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:58 - 15:00 | 169 - 313 |
ti | 06:58 - 15:00 | 169 - 313 |
ke | 06:58 - 15:00 | 169 - 313 |
to | 06:58 - 15:00 | 169 - 313 |
pe | 06:58 - 15:00 | 169 - 313 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 665A (asemalta Mäntsälä), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 665A (Hyrylä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
665A -linjan bussi-maksu
HSL 665A (Hyrylä) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja HSL:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai HSL:n viralliselta verkkosivustolta.
665A (HSL)
665A-bussin ensimmäinen pysäkki on Mäntsälä ja viimeinen pysäkki on Hyrylä. 665A (Hyrylä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 665A -linjalla on 68 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 68 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 665A-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 665A-bussi-linjalle.
Linjojen 665A reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 665A (Hyrylä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 665A bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 665A, Helsinki
665A - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 165N - Kamppi-Saunalahti-Kauklahti/ Aikataulu
- 465B - Kamppi-Kivistö as.-Syväoja(-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 242 - Espoon keskus-Kauklahti/ Aikataulu
- 902 - Pikkalan tehdas-Kirkkonummi-Porkkala/ Aikataulu
- 984K - Hindsby (Knuters)-Nikkilä- Mårsbackantie-Talma/ Aikataulu
- 236B - Leppävaara-Viherlaakso-Vanhakartano/ Aikataulu
- 192V - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 914T - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Bocksintie/ Aikataulu
- 335B - Askisto-Martinlaakso-Louhela-Myyrmäki-Vapaala/ Aikataulu
- 195K - Överby-Sunnanvik-Siuntion mh.-Uimahalli-Uusikylä(-Lohja)/ Aikataulu
- 993K - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 108N - Kamppi-Teekkarikylä-Tapiola(M)-Westendinasema/ Aikataulu
- 335 - Askisto-Martinlaakso-Louhela-Myyrmäki-Vapaala-Linnainen/ Aikataulu
- 201 - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki- Pajamäki/ Aikataulu
- 232 - Kirkkotie-Gallträsk-Kasavuori-Kirkkotie/ Aikataulu
- 211X - Leppävaara-Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 40 - Elielinaukio-Haaga-Kannelmäki/ Aikataulu
- 164 - Kamppi-Saunalahti-Kurttila/ Aikataulu
- 978K - Bastukärr-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 587 - Mellunmäki-Korso-Vierumäki/ Aikataulu