349BK - Lepsämänjoki aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Kalajärven Keskus | 16.27 | 17.03 | 17.52 |
Ruskatie | 16.28 | 17.04 | 17.53 |
Kalajärvi | 16.29 | 17.05 | 17.54 |
Kalajärvenranta | 16.29 | 17.05 | 17.54 |
Piennartie | 16.30 | 17.06 | 17.55 |
Kurkijärvi | 16.32 | 17.08 | 17.57 |
Lahnuksenmäki | 16.32 | 17.08 | 17.57 |
Haarssintie | 16.32 | 17.08 | 17.57 |
Kurjenkaski | 16.34 | 17.10 | 17.59 |
Ilveksenkuja | 16.34 | 17.10 | 17.59 |
Kytömaa | 16.35 | 17.11 | 18.00 |
Karlberg | 16.36 | 17.12 | 18.01 |
Kytöpellontie | 16.37 | 17.13 | 18.02 |
Koirankorpi | 16.37 | 17.13 | 18.02 |
Kytöpellontie | 16.37 | 17.13 | 18.02 |
Karlberg | 16.39 | 17.15 | 18.04 |
Mäyränkuja | 16.40 | 17.16 | 18.05 |
Ketunkorpi | 16.40 | 17.16 | 18.05 |
Rajapyörre | 16.41 | 17.17 | 18.06 |
Snäckens | 16.42 | 17.18 | 18.07 |
Ånäs | 16.43 | 17.19 | 18.08 |
Lankela | 16.45 | 17.21 | 18.10 |
HSL Bus aikataulu - 349BK (Lepsämänjoki)
HSL Bus-aikataulu reitillä 349BK Lepsämänjoki, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Kalajärven Keskus asema paikkaan Lankela asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.