711-linja
Tikkurila
HSL
HSL 711 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
711-bussilla (Tikkurila) on 22 pysäkkiä alkaen asemalta Hakaniemi ja päättyen asemalle Tikkurilan Matkakeskus.
Valitse alta mikä tahansa 711-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Tikkurila (22 pysäkkiä)
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Ristikkokatu
Paavalinkirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
Koskelan Varikko
Viikki
Kuusikkokuja
Nevatie
Hovitie
Sammaltie
Kanerva
Kesko
Hakintie
Maarinkunnaantie
Urheilutie
Jokiniemen Koulu
Tikkurilan Lukio
Vaihdepolku
Tikkurilan Matkakeskus
711 UKK
Mihin aikaan 711 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 711 bussi -pysäkillä klo 06:08 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 711 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 711 bussi -pysäkillä klo 23:15 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 711 bussi saapuu?
Milloin Tikkurila Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Tikkurila Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 711 (Tikkurila) bussi?
Tikkurila (Tikkurila) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 711 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 711 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 711 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 711 bussi pysäkki.
711-bussi -aikataulu
711-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 06:08 - 23:15
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:08 - 23:15 | 20 - 30 |
ti | 06:08 - 23:15 | 20 - 30 |
ke | 06:08 - 23:15 | 20 - 30 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 06:08 - 23:15 | 20 - 30 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 711 (asemalta Hakaniemi), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 711 (Tikkurila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
711 -linjan bussi-maksu
HSL 711 (Tikkurila) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
711 (HSL)
711-bussin ensimmäinen pysäkki on Hakaniemi ja viimeinen pysäkki on Tikkurilan Matkakeskus. 711 (Tikkurila) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 711 -linjalla on 22 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 35 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 711-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 711-bussi-linjalle.
Linjojen 711 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 711 (Tikkurila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 711 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 711, Helsinki
711 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 576 - Tikkurila-Aviapolis-Seutula-Kivistö/ Aikataulu
- 112N - Kamppi-Lauttasaari (M)-Westend-Matinkylä(M)-Friisilä/ Aikataulu
- 963 - Paijala-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 52 - Kuninkaantammi-Kannelmäki-Huopalahti-Munkkivuori-Otaniemi/ Aikataulu
- 738 - Kalasatama (M)-Keravan asema/ Aikataulu
- 553K - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu
- 280 - Kamppi-Turunväylä-Veikkola-/ Aikataulu
- 444T - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Pirttiranta-Riipilä/ Aikataulu
- 978K - Bastukärr-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 704 - Malmi-Sepänmäki/ Aikataulu
- 915T - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kahvimaa/ Aikataulu
- 815 - Vuosaari(M)-Isonvillasaarentie/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 633 - Hakaniemi-Ilola-Korso/ Aikataulu
- 906 - Luoma-Masala-Kauhala/ Aikataulu
- 560 - Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki/ Aikataulu
- 113 - Tapiola (M)-Laajalahti-Leppävaara/ Aikataulu
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu