914T-linja
Kuntakeskus
HSL
HSL 914T bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
914T-bussilla (Kuntakeskus) on 21 pysäkkiä alkaen asemalta Bocksintie ja päättyen asemalle Sivistyskampus.
Valitse alta mikä tahansa 914T-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kuntakeskus (21 pysäkkiä)
Bocksintie
Myransintie
Lillkråkas
Hollstens
Riihisuontie
Lappers
Flytintie
Storpotten
Solbacka
Solgård
Svartbäck
Nimismiehenmäki
Västerby
Västerby
Päivärinne
Nimismiehenmäki
Pellas
Fallintie
Säästöpankintie
Bollstadintie
Sivistyskampus
914T UKK
Mihin aikaan 914T bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 914T bussi -pysäkillä klo 14:12 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 914T bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 914T bussi -pysäkillä klo 16:12 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 914T bussi saapuu?
Milloin Kuntakeskus bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kuntakeskus bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 914T (Kuntakeskus) bussi?
Kuntakeskus (Kuntakeskus) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 914T bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 914T bussi pysäkki.
914T-bussi -aikataulu
914T-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 14:12 - 16:12
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:12 - 16:12 | 60 |
ti | 14:12 - 16:12 | 60 |
ke | 14:12 - 16:12 | 60 |
to | 14:12 - 16:12 | 60 |
pe | 14:12 - 16:12 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 914T (asemalta Bocksintie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 914T (Kuntakeskus) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
914T -linjan bussi-maksu
HSL 914T (Kuntakeskus) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
914T (HSL)
914T-bussin ensimmäinen pysäkki on Bocksintie ja viimeinen pysäkki on Sivistyskampus. 914T (Kuntakeskus) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 914T -linjalla on 21 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 15 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 914T-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 914T-bussi-linjalle.
Linjojen 914T reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 914T (Kuntakeskus) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 914T bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 914T, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 633 - Hakaniemi-Ilola-Korso/ Aikataulu
- 841N - Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki/ Aikataulu
- 737K - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Jokivarsi-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 94N - Rautatientori-Roihuvuori-Kontulankaari/ Aikataulu
- 82B - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 831K - Itäkeskus(M)-Östersundom-Karhusaari-Landbo/ Aikataulu
- 415N - Elielinaukio-Myyrmäki-Ylästö-Lentoasema/ Aikataulu
- 195 - Nysvidja - Siuntio -Störsvik - Kela
- 345 - Elielinaukio-Rinnekoti/ Aikataulu
- 192KM - Kamppi-Länsiväylä-Kirkkonummen asema(-Inkoo)/ Aikataulu
- 165 - Espoonlahti (M)-Kivenlahti (M)-Saunalahti-Kauklahti-Vanttila/ Aikataulu
- 236V - Leppävaara-Viherlaakso-Koskelo-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 971 - Kivistö-Ruotsinkylä-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 987T - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpää/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 64 - Rautatientori-Oulunkylä-Itä-Pakila/ Aikataulu
- 22B - Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 94A - Kotikonnuntie-Kontula(M)-Kivikko-Kontula(M)/ Aikataulu