914T - Kuntakeskus aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 |
---|---|---|---|
Bocksintie | 14.12 | 15.12 | 16.12 |
Myransintie | 14.13 | 15.13 | 16.13 |
Lillkråkas | 14.14 | 15.14 | 16.14 |
Hollstens | 14.15 | 15.15 | 16.15 |
Riihisuontie | 14.15 | 15.15 | 16.15 |
Lappers | 14.15 | 15.15 | 16.15 |
Flytintie | 14.16 | 15.16 | 16.16 |
Storpotten | 14.17 | 15.17 | 16.17 |
Solbacka | 14.18 | 15.18 | 16.18 |
Solgård | 14.19 | 15.19 | 16.19 |
Svartbäck | 14.20 | 15.20 | 16.20 |
Nimismiehenmäki | 14.21 | 15.21 | 16.21 |
Västerby | 14.21 | 15.21 | 16.21 |
Västerby | 14.22 | 15.22 | 16.22 |
Päivärinne | 14.22 | 15.22 | 16.22 |
Nimismiehenmäki | 14.23 | 15.23 | 16.23 |
Pellas | 14.24 | 15.24 | 16.24 |
Fallintie | 14.25 | 15.25 | 16.25 |
Säästöpankintie | 14.25 | 15.25 | 16.25 |
Bollstadintie | 14.26 | 15.26 | 16.26 |
Sivistyskampus | 14.27 | 15.27 | 16.27 |
HSL Bus aikataulu - 914T (Kuntakeskus)
HSL Bus-aikataulu reitillä 914T Kuntakeskus, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Bocksintie asema paikkaan Sivistyskampus asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.