171Z
171Z - Kirkkonummi aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 | Lähtö #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Matinkylä (M) | 06.31 | 15.15 | 15.45 | 16.15 | 16.45 | 17.15 | 17.45 |
Piispanaukio | 06.33 | 15.18 | 15.48 | 16.18 | 16.48 | 17.18 | 17.48 |
Finnoonsolmu | 06.35 | 15.20 | 15.50 | 16.20 | 16.50 | 17.20 | 17.50 |
Espoonlahdensolmu | 06.38 | 15.23 | 15.53 | 16.23 | 16.53 | 17.23 | 17.53 |
Sarvvikinportti | 06.43 | 15.28 | 15.58 | 16.28 | 16.58 | 17.28 | 17.58 |
Inkilänportti | 06.45 | 15.30 | 16.00 | 16.30 | 17.00 | 17.30 | 18.00 |
Jorvaksenportti | 06.47 | 15.32 | 16.02 | 16.32 | 17.02 | 17.32 | 18.02 |
Tolsa | 06.49 | 15.34 | 16.04 | 16.34 | 17.04 | 17.34 | 18.04 |
Laajakalliontie | 06.50 | 15.35 | 16.05 | 16.35 | 17.05 | 17.35 | 18.05 |
Kananders | 06.51 | 15.36 | 16.06 | 16.36 | 17.06 | 17.36 | 18.06 |
Hirvitie | 06.51 | 15.37 | 16.07 | 16.37 | 17.07 | 17.37 | 18.06 |
Kaksosvuorentie | 06.52 | 15.37 | 16.07 | 16.37 | 17.07 | 17.37 | 18.07 |
Heikkiläntie. | 06.52 | 15.38 | 16.08 | 16.38 | 17.08 | 17.38 | 18.07 |
Jolkby | 06.53 | 15.39 | 16.09 | 16.39 | 17.09 | 17.39 | 18.08 |
Kirkkotallintie | 06.54 | 15.40 | 16.10 | 16.40 | 17.10 | 17.40 | 18.09 |
Gesterbynkaari | 06.56 | 15.42 | 16.12 | 16.42 | 17.12 | 17.41 | 18.10 |
Gesterbynpolku | 06.57 | 15.43 | 16.13 | 16.43 | 17.13 | 17.42 | 18.11 |
Gesterbyn Kp | 06.58 | 15.44 | 16.14 | 16.44 | 17.14 | 17.43 | 18.12 |
Gesterby | 06.58 | 15.44 | 16.14 | 16.44 | 17.14 | 17.43 | 18.12 |
Papinmäen Koulu | 06.59 | 15.45 | 16.15 | 16.45 | 17.15 | 17.44 | 18.13 |
Vilhonkummuntie | 07.01 | 15.47 | 16.17 | 16.47 | 17.17 | 17.46 | 18.15 |
Lindal | 07.03 | 15.49 | 16.19 | 16.49 | 17.19 | 17.47 | 18.16 |
Isännäntie | 07.04 | 15.50 | 16.20 | 16.50 | 17.20 | 17.48 | 18.17 |
Ravalsintie | 07.05 | 15.51 | 16.21 | 16.51 | 17.21 | 17.49 | 18.18 |
Ravals | 07.05 | 15.51 | 16.21 | 16.51 | 17.21 | 17.49 | 18.18 |
Lindalintie | 07.05 | 15.51 | 16.21 | 16.51 | 17.21 | 17.50 | 18.19 |
Ravalsinkuja | 07.07 | 15.53 | 16.23 | 16.53 | 17.23 | 17.52 | 18.21 |
Kotiniitynrinne | 07.09 | 15.55 | 16.25 | 16.55 | 17.25 | 17.53 | 18.22 |
Veturitallintie | 07.10 | 15.56 | 16.26 | 16.56 | 17.26 | 17.54 | 18.23 |
Kirkkonummi | 07.11 | 15.57 | 16.27 | 16.57 | 17.27 | 17.55 | 18.24 |
HSL Bus aikataulu - 171Z (Kirkkonummi)
HSL Bus-aikataulu reitillä 171Z Kirkkonummi, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Matinkylä (M) asema paikkaan Kirkkonummi asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 171Z, Espoo - Kirkkonummi, päivittäin keskiyöllä.