346 - Kamppi aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Saarijärvi | 07.00 |
Takkula | 07.01 |
Lakistonristi | 07.02 |
Kaitalampi | 07.03 |
Klockars | 07.04 |
Luukki | 07.04 |
Hemgård | 07.05 |
Lahnus | 07.05 |
Piennartie | 07.06 |
Kalajärvenranta | 07.06 |
Kalajärvi | 07.07 |
Metsämaa | 07.08 |
Alaniementie | 07.08 |
Odilampi | 07.08 |
Timmermalmintie | 07.10 |
Askistontie | 07.11 |
Pikkujärvi | 07.12 |
Vihdintie | 07.13 |
Ainontie | 07.14 |
Santamäentie | 07.15 |
Lammaslammentie | 07.15 |
Koivuvaara | 07.16 |
Kierrepolku | 07.17 |
Koivuvaaranpolku | 07.17 |
Vanha Hämeenkyläntie | 07.19 |
Malminkartanontie | 07.21 |
Ruosilanpolku | 07.22 |
Konalan Puisto | 07.25 |
Marttila | 07.27 |
Vihdintien Silta | 07.28 |
Valimokuja | 07.30 |
Karvaamokuja | 07.31 |
Talontie | 07.33 |
Ruskeasuon Varikko | 07.35 |
Ruskeasuo | 07.37 |
Tilkka | 07.39 |
Kuusitie | 07.40 |
Kamppi (Kaukoliikenneterminaali) | 07.55 |
HSL Bus aikataulu - 346 (Kamppi)
HSL Bus-aikataulu reitillä 346 Kamppi, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Saarijärvi asema paikkaan Kamppi (Kaukoliikenneterminaali) asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 346, Espoo - Helsinki, päivittäin keskiyöllä.