602
602 - Hauho Linja-Autoasema→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 |
---|---|---|
Hauho Linja-Autoasema | 11.10 | 17.10 |
Lahdentie P | 11.11 | 17.11 |
Vitsiäläntie P | 11.12 | 17.12 |
Isokekkonen L | 11.12 | 17.12 |
Vitsiälänraitti P | 11.13 | 17.13 |
Töyrynmäki P | 11.14 | 17.14 |
Pokkari P | 11.15 | 17.15 |
Karjusaari L | 11.16 | 17.16 |
Alvettula Th E | 11.17 | 17.17 |
Häränvattantie E | 11.18 | 17.18 |
Siltatie E | 11.19 | 17.19 |
Alvettula E | 11.19 | 17.19 |
Väinölänlahti E | 11.20 | 17.20 |
Nurmintie L | 11.21 | 17.20 |
Hyömäki L | 11.22 | 17.21 |
Jääkärinvainiontie L | 11.23 | 17.21 |
Hankaanmäki L | 11.24 | 17.22 |
Kuhalantie L | 11.25 | 17.22 |
Vermasvuori Kt 57 E | 11.26 | 17.26 |
Palssari Kt 57 E | 11.27 | 17.28 |
Siukola Kt 57 E | 11.28 | 17.31 |
Korppuentie Kt 57 E | 11.29 | 17.33 |
Lusi Kt 57 E | 11.30 | 17.35 |
Anomaa Kt 57 E | 11.31 | 17.39 |
Jokivarsi Kt 57 E | 11.32 | 17.41 |
Jokivarrentie | 11.33 | 17.44 |
Valtee Kt 57 E | 11.34 | 17.47 |
Salimäki Kt 57 E | 11.35 | 17.49 |
Rahkoila Kt 57 E | 11.36 | 17.51 |
Uusi Kirkko Kt 57 E | 11.36 | 17.53 |
Hattula Kt 57 E | 11.37 | 17.56 |
Penttilä E | 11.38 | 17.57 |
Vanha Kirkko E | 11.38 | 17.59 |
Herniäinen E | 11.39 | 18.00 |
Herniäistenniemi E | 11.39 | 18.02 |
Katinala Kt 57 E | 11.40 | 18.05 |
Tuiskula Kt 57 E | 11.41 | 18.07 |
Kirstula E | 11.41 | 18.08 |
Hatunniemi E | 11.42 | 18.09 |
Paroinen E | 11.42 | 18.12 |
Tiiriöntie E | 11.43 | 18.14 |
Ostoskeskus E | 11.44 | 18.15 |
Härkäpuisto I | 11.44 | 18.16 |
Ravirata E | 11.45 | 18.17 |
Rinkelinmäki E | 11.46 | 18.19 |
Jäähalli E | 11.46 | 18.20 |
Poltinahon Kasarmit E | 11.47 | 18.21 |
Myllymäki I | 11.47 | 18.22 |
Sisälähetys I | 11.48 | 18.23 |
Suomen Kasarmit I | 11.49 | 18.24 |
Hämeenlinna Eureninkatu | 11.50 | 18.25 |
Hämeensaari I | 11.52 | 18.26 |
Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri | 11.55 | 18.27 |
Mikkolan Liikenne Oy Bus aikataulu - 602 (Hauho Linja-Autoasema→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri)
Mikkolan Liikenne Oy Bus-aikataulu reitillä 602 Hauho Linja-Autoasema→Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Hauho Linja-Autoasema asema paikkaan Hämeenlinna Linja-Autoasema Tulolaituri asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Mikkolan Liikenne Oy aikataulumme avulla.