69U - Valkeakoski aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Valtasaari | 14.50 |
Konho Th | 14.50 |
Mustaniitty | 14.51 |
Poikkiluhta | 14.53 |
Metsäkansa | 14.53 |
Einola | 14.54 |
Mäkelä | 14.55 |
Sirkiä | 14.57 |
Rantoon Th | 14.58 |
Pastintie | 14.58 |
Kärjenniemen Koulu | 14.59 |
Kärpäntie I | 15.00 |
Yli-Nissi | 15.00 |
Eläinsairaala I | 15.01 |
Savilahti I | 15.02 |
Pispantalli I | 15.02 |
Juusonranta I | 15.03 |
Tietotie I | 15.04 |
Koulukampus | 15.04 |
Mäntyläntie | 15.05 |
Kaakonojantie 34 | 15.05 |
Kaakonojantie 56 | 15.05 |
Vääränkoivuntie | 15.05 |
Roukon Koulu | 15.06 |
Roukontie 25 | 15.06 |
Roukonmäki | 15.06 |
Kenraalintori E | 15.07 |
Antinkulma | 15.07 |
Kirjaskatu | 15.07 |
Tallikatu | 15.07 |
Roopenkatu | 15.08 |
Valkeakosken Aluesairaala | 15.08 |
Valkeakosken Kauppatori | 15.09 |
Valkeakosken Linja-Autoasema | 15.10 |
Nysse Bus aikataulu - 69U (Valkeakoski)
Nysse Bus-aikataulu reitillä 69U Valkeakoski, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Valtasaari asema paikkaan Valkeakosken Linja-Autoasema asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Nysse aikataulumme avulla.