723 - Päiväkumpu aikataulu
torstai ja perjantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 |
---|---|---|---|---|---|
Peijas | 10.09 | 11.09 | 12.09 | 13.09 | 14.09 |
Sairaalakatu | 10.10 | 11.10 | 12.10 | 13.10 | 14.10 |
Peijaksentie | 10.11 | 11.11 | 12.11 | 13.11 | 14.11 |
Koivukylän Asema | 10.12 | 11.12 | 12.12 | 13.12 | 14.12 |
Havukallionkatu | 10.13 | 11.13 | 12.13 | 13.13 | 14.13 |
Koivukylän Terveysas | 10.14 | 11.14 | 12.14 | 13.14 | 14.14 |
Kytötie | 10.15 | 11.15 | 12.15 | 13.15 | 14.15 |
Hanabölentie | 10.17 | 11.17 | 12.17 | 13.17 | 14.17 |
Havukosken Koulu | 10.18 | 11.18 | 12.18 | 13.18 | 14.18 |
Sauvatie | 10.19 | 11.19 | 12.19 | 13.19 | 14.19 |
Lehmipolku | 10.19 | 11.19 | 12.19 | 13.19 | 14.19 |
Koivukylän Koulu | 10.20 | 11.20 | 12.20 | 13.20 | 14.20 |
Hanabölenkoski | 10.21 | 11.21 | 12.21 | 13.21 | 14.21 |
Mirjantie | 10.21 | 11.21 | 12.21 | 13.21 | 14.22 |
Pikkukoski | 10.23 | 11.23 | 12.23 | 13.23 | 14.24 |
Onervantie | 10.24 | 11.24 | 12.24 | 13.24 | 14.24 |
Teuvontie | 10.24 | 11.24 | 12.24 | 13.24 | 14.25 |
Tuulikintie | 10.25 | 11.25 | 12.25 | 13.25 | 14.26 |
Pentintie | 10.26 | 11.26 | 12.26 | 13.26 | 14.27 |
Kyllikintie | 10.26 | 11.26 | 12.26 | 13.26 | 14.27 |
Ylermintie | 10.27 | 11.27 | 12.27 | 13.27 | 14.28 |
Yrjänänkuja | 10.28 | 11.28 | 12.28 | 13.28 | 14.29 |
Päiväkummuntie | 10.28 | 11.28 | 12.28 | 13.28 | 14.29 |
maanantai - keskiviikko aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 |
---|---|---|---|---|---|
Peijas | 10.10 | 11.10 | 12.10 | 13.10 | 14.10 |
Sairaalakatu | 10.11 | 11.11 | 12.11 | 13.11 | 14.11 |
Peijaksentie | 10.12 | 11.12 | 12.12 | 13.12 | 14.12 |
Koivukylän Asema | 10.13 | 11.13 | 12.13 | 13.13 | 14.13 |
Havukallionkatu | 10.14 | 11.14 | 12.14 | 13.14 | 14.14 |
Koivukylän Terveysas | 10.14 | 11.14 | 12.14 | 13.14 | 14.14 |
Kytötie | 10.15 | 11.15 | 12.15 | 13.15 | 14.15 |
Hanabölentie | 10.17 | 11.17 | 12.17 | 13.17 | 14.17 |
Havukosken Koulu | 10.18 | 11.18 | 12.18 | 13.18 | 14.18 |
Sauvatie | 10.18 | 11.18 | 12.18 | 13.18 | 14.18 |
Lehmipolku | 10.19 | 11.19 | 12.19 | 13.19 | 14.19 |
Koivukylän Koulu | 10.20 | 11.20 | 12.20 | 13.20 | 14.20 |
Rasinrinne | 10.20 | 11.20 | 12.20 | 13.20 | 14.20 |
Kustaantie | 10.21 | 11.21 | 12.21 | 13.21 | 14.21 |
Laurintie | 10.21 | 11.21 | 12.21 | 13.21 | 14.21 |
Pekankuja | 10.22 | 11.22 | 12.22 | 13.22 | 14.22 |
Pekanpolku | 10.22 | 11.22 | 12.22 | 13.22 | 14.22 |
Pikkukoski | 10.23 | 11.23 | 12.23 | 13.23 | 14.23 |
Onervantie | 10.23 | 11.23 | 12.23 | 13.23 | 14.23 |
Teuvontie | 10.24 | 11.24 | 12.24 | 13.24 | 14.24 |
Tuulikintie | 10.25 | 11.25 | 12.25 | 13.25 | 14.25 |
Pentintie | 10.25 | 11.25 | 12.25 | 13.25 | 14.25 |
Kyllikintie | 10.26 | 11.26 | 12.26 | 13.26 | 14.26 |
Ylermintie | 10.27 | 11.27 | 12.27 | 13.27 | 14.27 |
Yrjänänkuja | 10.28 | 11.28 | 12.28 | 13.28 | 14.28 |
Päiväkummuntie | 10.28 | 11.28 | 12.28 | 13.28 | 14.28 |
HSL Bus aikataulu - 723 (Päiväkumpu)
HSL Bus-aikataulu reitillä 723 Päiväkumpu, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Peijas asema paikkaan Päiväkummuntie asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.