72B
72B - Keskustori aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 | Lähtö #7 | Lähtö #8 | Lähtö #9 | Lähtö #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Menkala | 06.00 | 07.01 | 08.01 | 09.01 | 10.01 | - | - | - | - | - |
Ilveskatu | - | - | - | - | - | 13.32 | 14.30 | 15.30 | 16.32 | 17.32 |
Ilveskatu | 06.00 | 07.01 | 08.01 | 09.01 | 10.01 | - | - | - | - | - |
Koskenmäen Koulu | 06.01 | 07.02 | 08.02 | 09.02 | 10.02 | - | - | - | - | - |
Kenttäkatu | 06.02 | 07.03 | 08.03 | 09.03 | 10.03 | - | - | - | - | - |
Ruskeepää | 06.03 | 07.04 | 08.04 | 09.04 | 10.04 | - | - | - | - | - |
Kalhunkatu | 06.04 | 07.05 | 08.05 | 09.05 | 10.05 | - | - | - | - | - |
Ristiveräjä | 06.05 | 07.06 | 08.06 | 09.06 | 10.06 | - | - | - | - | - |
Nikkarinkatu | 06.06 | 07.07 | 08.07 | 09.07 | 10.07 | - | - | - | - | - |
Ahteensivu | 06.08 | 07.09 | 08.09 | 09.09 | 10.09 | - | - | - | - | - |
Orelinkatu | - | - | - | - | - | 13.37 | 14.35 | 15.35 | 16.37 | 17.37 |
Tiesenmäki | 06.10 | 07.11 | 08.11 | 09.10 | 10.10 | 13.37 | 14.35 | 15.35 | 16.37 | 17.37 |
Kumitehdas | 06.11 | 07.12 | 08.12 | 09.11 | 10.11 | 13.38 | 14.36 | 15.36 | 16.38 | 17.38 |
Pirkkalaistori | 06.13 | 07.14 | 08.14 | 09.13 | 10.13 | 13.40 | 14.38 | 15.38 | 16.40 | 17.40 |
Terveyskeskus | 06.15 | 07.16 | 08.16 | 09.15 | 10.15 | 13.41 | 14.39 | 15.39 | 16.41 | 17.41 |
Nokia A | 06.16 | 07.17 | 08.17 | 09.16 | 10.16 | 13.42 | 14.40 | 15.40 | 16.42 | 17.42 |
Tyttölä | 06.17 | 07.18 | 08.18 | 09.17 | 10.17 | 13.43 | 14.41 | 15.41 | 16.43 | 17.43 |
Kylmäojanpuisto | 06.18 | 07.19 | 08.19 | 09.17 | 10.17 | 13.44 | 14.42 | 15.42 | 16.43 | 17.43 |
Nokian Lukio | 06.19 | 07.20 | 08.20 | 09.18 | 10.18 | 13.45 | 14.43 | 15.43 | 16.44 | 17.44 |
Nokian Kirkko | 06.20 | 07.21 | 08.21 | 09.20 | 10.20 | 13.46 | 14.44 | 15.44 | 16.46 | 17.46 |
Kennonnokka | 06.22 | 07.23 | 08.23 | 09.21 | 10.21 | 13.48 | 14.46 | 15.46 | 16.47 | 17.47 |
Maatiala | 06.24 | 07.25 | 08.25 | 09.23 | 10.23 | 13.50 | 14.48 | 15.48 | 16.49 | 17.49 |
Hyhkynkatu | 06.31 | 07.32 | 08.32 | 09.30 | 10.30 | 13.57 | 14.55 | 15.55 | 16.56 | 17.56 |
Pispalantori | 06.31 | 07.32 | 08.32 | 09.30 | 10.30 | 13.57 | 14.55 | 15.55 | 16.56 | 17.56 |
Ahjola | 06.33 | 07.34 | 08.34 | 09.32 | 10.32 | 13.58 | 14.56 | 15.56 | 16.57 | 17.57 |
Pulteri | 06.34 | 07.35 | 08.35 | 09.33 | 10.33 | 13.59 | 14.57 | 15.57 | 16.58 | 17.58 |
Rajaportti | 06.35 | 07.36 | 08.36 | 09.34 | 10.34 | 14.00 | 14.58 | 15.58 | 16.59 | 17.59 |
Tipotie | 06.36 | 07.37 | 08.37 | 09.35 | 10.35 | 14.01 | 14.59 | 15.59 | 17.00 | 18.00 |
Pirkankatu 19 | 06.37 | 07.38 | 08.38 | 09.36 | 10.36 | 14.02 | 15.00 | 16.00 | 17.01 | 18.01 |
Pyynikintori E | 06.38 | 07.39 | 08.39 | 09.37 | 10.37 | 14.03 | 15.01 | 16.01 | 17.02 | 18.02 |
Aleksanterin Kirkko | 06.39 | 07.40 | 08.40 | 09.38 | 10.38 | 14.04 | 15.02 | 16.02 | 17.03 | 18.03 |
Keskustori K | 06.41 | 07.42 | 08.42 | 09.40 | 10.40 | 14.06 | 15.04 | 16.04 | 17.05 | 18.05 |
Nysse Bus aikataulu - 72B (Keskustori)
Nysse Bus-aikataulu reitillä 72B Keskustori, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Menkala asema paikkaan Keskustori K asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Nysse aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 72B, Nokia - Tampere, päivittäin keskiyöllä.